Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz SoulReaver #70418 üzenetére

    Egy LCD panelt nem lehet fotózni, nem fog valós képet mutatni, ugyanis háttérvilágítással rendelketik és ezt fotózni nem lehet csak jól beállított megvilágítással. Amennyiben nem zavaró a felhósödés akkor ne foglalkozz vele, ha zavaró akkor próbált javíttatni, bár emiatt nem javítanak. A felhősödés változó és változik az idő folyamán, gyengülhet ill. erősödhet. Jelen pillanatban szerencse kell ahhoz, hogy egy olyan példányt találjunk ami kevésbé felhősödik. Már láttam olyan tv-t amire azt mondták, hogy nem felhősödik ill. nincs rajta beégés/ghost, megnéztem és láttam, hogy van felhősödés ill. ghost is Szóval csak óvatosan hidd el azt amit leírnak, mindenki másképp látja a dolgokat és elég gyakran részrehajlóan nyilatkoznak bizonyos dolgokról. Bevilágítás nem jó ha van, az zavaró tud lenni, nagyon.

    (#70421) +SoulRiever-
    Ha gyenge a felhősödés akkor gyengíthető némi állítgatással, háttérfény csökkentése, kontraszt fényerő optimális beállítása sokat tud javítani, de egy teljes kalibráció a lehető legminimálisabbra csökkenti.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák