Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz densie #36944 üzenetére

    azért legyünk őszinték a böngészős megoldással.

    a samsung böngészője egészen jó, képes megjeleníteni mindenféle weblapot, kezeli a flash-t, képes lejátszani a youtube oldalról még full hd videókat is, full screenben is.

    sajnos viszont néha elszáll vagy lefagy, újraindul. elég gyakran frissítik (nekem az elmúlt 2 hónapban már vag 10x frissítette magát a böngésző).

    viszont, nem valami gyors. persze nem kezelhetetlenül lassú, de kicsit olyan nyögvenyelős. szerintem annak, aki néha meg akar nézni 1-2 weboldalt, vagy napi 10-20 percet böngész, annak teljesen jó, viszont aki rendszeresen akarja böngészésre használni, arra nem az igazi, mert nehézkes a kezelése.

    az egyéb smart alkalmazások közül pár rövidfilmet néztem a 3D kínálatból, a többiről meg azt sem tudom, mire jó. ami még jó lehet, az a fuso.tv, de az egyelőre nem elérhető.

    szóval, ha valaki szokott filmeket letölteni vagy van hbo-ja, és arról nézi a filmeket, illetve a tévét tévézésre használja, annak szerintem nem sok előnye van a smart-nak. netezésre jobb egy netbook vagy egy tablet, vagy a tévéhez egy usb-s android box.

    ami előnye még az ES tévéknek, az a több port, 3 hdmi már teljesen jó (mondjuk szolgáltató digitális tévé box, egy filmlejátszó, és mondjuk egy pc), illetve jobb a több USB port is (külső billentyűzet vezérlő, pendrive, külső vinyó). az EH tévéken lévő 2 hdmi és 1 usb port szerintem kevés, a hdmi még csak-csak, de az 1 usb az nagyon karcsú.

    a filmlejátszója amúgy a samsungnak meglepően sokat fejlődött. leadtam javításra a külső lejátszóm, és egy pendrive-ra rámásoltam kb 30 db fullhd film sample-t, amiket az elmúlt 2 hónapban töltöttem le. kivétel nélkül mindet lejátszotta normálisan, csak egyet nem, de az egy régebbi release, nem szabványosan tömörítve. szóval a tévé médialejátszója viszont teljesen használható. az meg van az EH tévékben is.

Új hozzászólás Aktív témák