Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz tms+ #15041 üzenetére

    Igazából az a nehézség a témakörben, hogy az alin végtelensok verzió van, első blikkre nekem is a csiricsáré 300féle telóra elérhető gumis vackok ugranak be az ali szóra. Amiket én veszek, azok olyan samsung copyk, amik 95%ban gyári szinten vannak és kb 2-5k között vannak. Ahol nem teljesen tökéletes a kamerakivágás,rossz a gombok nyomáspontja,nincs velúros belseje, lekopik a szöveg stb az már eleve alsó polcos gagyi fos, bármennyibe is került. :D
    S10emnél egy cimbivel összenéztük az ő eredti tokját és az enyémet, és nem volt semmilyen difi. Tartósságra pedig ugyanúgy so-so volt mindkettő. :D
    23U-ra vett is remek, meg lehet mondani azért hogy nem gyári, de laikus elhinné, hogy original.
    Azt tudom leginkább megérteni, ha az ütésállóság szempont, mert van 1-2 gyár akinek talán jobban elhihető, hogy véd ténylegesen. (bár nekem is az lett végül egy végzet, hogy kijlezőre pottyant lézerprecízen lapra, arcra,és védte minden, de a kavics akkora ütést adott, hogy a gorillaglass alatt maga a panel nyekkent. 4-5mm-es pereme meg semmilyen toknak nincs, a legdrágább batárral is vége lett volna. Max egy flip tok, ha nem nyílik ki zuhanás közben :DLinkelni akartam amit vettem, mert 3hónap után is jó állapotban van, kifeezetten ajánlom; csak már nem árulják és msáhol első blikkre nem találtam ugyanezt.

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák