Új hozzászólás Aktív témák

  • #25529296

    törölt tag

    Sziasztok!
    Most eretnekségről lesz szó, aki nem bírja ne olvassa :) láttam a neten egy videót, amiben egy fickó az egyik csúcs-mega-isten 6*6-os kockát összehasonlította a vcube 6*6-os gömbölyített legújabb, második generációs változatából. Kíváncsi lettem és vettem egyet én is. Először csak egy 3*3-at.
    Hát én most tényleg nem tudom mi van ezekkel az istenített márkákkal. Vettem egy lenézett gyártótól (vcube) egy kockát, amit összehasonlítottam a kolegám mega isteni csúcsszuper profi kockájával. Hát, nem éreztem túl nagy különbséget. Most jön az istenkáromlás. A vcube második generációs kockáját jobbnak éreztem ennél az isten-kockánál. Könnyebben forog, jobb a vágása és a fogása is, plusz kényelmesebb, pedig még szilikont se fújtam bele. Festettek a lapok, így nem kopik le a szín és nem csúszik a kocka felszíne. Azóta vettem még kockát a vcube-tól, mert a gömbölyített forma nagyon bejött, van egy 4*4 és egy 6*6 (ez matricás) is. Mindegyiket jobbnak érzem a mostanában favorizált kockáknál és ezeket még szilikonoznom és bejáratnom se kellett, amint kivettem a dizájnos csomagból, tudták a dolgukat, simán és gyorsan forognak. Van valaki másnak is ilyen jellegű tapasztalata, vagy egyedül vagyok a hülyeségemmel?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák