Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    Üdv mindenkinek.

    Tegnap beszereztem egy Gigabyte GN-BR02G Wirálessz :) Routert. Látszólag semmi probléma, net tökéletesen megy, de wireless részét nem tudom használni, alapbeállításokon se látja a notebook Realtec wireless adaptere. Akármit bütykölök egyszerűen semmi. Mitha nem lenne semmilyen vezetéknélküli hálózat. Sajnos vezetéknélküli hálózatokban nincs tapasztalatom, így csak mindent állítottam oda-vissza, és próba, de semmi.
    Titkosítástól megkezdve mindent végignyálaztam... Mit hagyok ki? Vagy mit nem kapcsolhatok be amiről így nem tudok, mert egyszerűen már nem jut más az eszembe. Most nem tudom tesztelni más adapterrel, hátha az nem jó, vagy a router ezen része nem jó. A WLAN led csak komótosan villog, akkor se reagál mikor keresem a notival a hálózatot, csak pont ugyanugy villog tovább.

    Minden ötletet szivesen fogadok.
    A HELP az egy 0 szinte, kb ilyen: DMZ: itt tudod beállítani a DMZ-t, tényleg azta mindenit, nem semmi, erre magamtól rá se rájöttem volna :)

    no brain, no problem

  • Zolee11

    senior tag

    válasz shev7 #2169 üzenetére

    Azt nézem, hogy itt ki se lehet kapcsolni a wifi-t. Viszont szereztem egy USB-s Gigabyte WLAN karit és telepítés után látja a ruutert és csatlakozik is, de a DHCP nem működik a wireles-en, azaz nem oszt ki IP-t. Hát én nem gondoltam volna, hogy ez ilyen öszetett xar...:)
    Egyelőre nem működik rajta a net se, majd szórakozok még vele, ma már nem érek rá. Köszi a segítséget.

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák