Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goldnarmz

    aktív tag

    válasz mnxwlj #719 üzenetére

    Én - (két)balkezességem miatt - Kova egeret használok. Ugyan nem WoW-ozom, de azon kívül, hogy minden szép és jó a kb. másfél év alatt a következő negatívumokat találtam az egérrel kapcsolatban:
    Nekem valahogy túl könnyűnek tűnik, de lehet, hogy csak én szoktam el a vezetékes egerektől túlzottan (vezeték nélkülieknél ugye plusz súly az akku).
    Oldalára ragasztva van egy gumilap, ami a hüvelykujjad stabilitása miatt lett odatéve. No, nekem az alól 3-4 óra játék után (gondolom, felmelegszik) elkezd a ragasztó szivárogni, és olyan, mintha mézet kennél az ujjadra - ez nagyon gusztustalan
    Driverless működés - ezt ugye tudjuk, döntse el mindenki, jó-e ez vagy nem. Én inkább a negatív oldalát látom, azért, mert hiányzik egy GUI, amiben beállítom magamnak a profiljaimat, stb.
    A ké oldalon lévő gomboknak csak egyik fele konfigolható játékokban - ezt beszoptam, mert pont azért vettem, hogy hátha minden gombra tehetek valami funkciót...
    Kb. ennyi. Ha érdekel még valami, kérdezz. :K

    Még annyi, hogy Roccat Sota-val használom. Az meg púposodik, hajlik, deformálódik... :(

    [ Szerkesztve ]

  • goldnarmz

    aktív tag

    válasz mnxwlj #721 üzenetére

    Ja, neem másfél éve. Kb. 5-6 hónapja vettem észre. Először azt hittem, hogy valami dzsuvába nyúltam, aztán rájöttem, hogy csak akkor jelentkezik, amikor sokat egerészem. És akkor láttam az egér oldalán, hogy valami fura anyag jön ki onnan. Szerintem ragasztó. Driverről nem tudok semmit, annyira nem is izgat, már megszoktam. Illetve hamarosan átállok balos deathadderre. Az még nem létezett, amikor a Kova-t vettem... :U
    Nálam fenn áll időnként az USB-s kihúzogatós történet, abszolút véletlenszerűen. Néha minden bekapcsoláskor el kell, hogy játsszam, máskor meg hetekig nem (nem a görgős műveletről beszélek, azt minden alkalommal el kell játszani. De hogy az is mi? :( )
    Egyébként engem kifejezetten idegesít ez a több_gombot_lenyomsz_és_konfigurálod_az_egeret dolog, mert sokszor akaratlanul is megnyomsz két gombot, és
    -változik a dpi
    -elkezd villogni (uuutálom)
    -stb.

    Not recommended. ;)

Új hozzászólás Aktív témák