Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ben05

    újonc

    válasz Boost3er #675 üzenetére

    Helló!
    Azt nem tudom melyik a jobb választás még nekem sincs tapasztalatom. Én itt rendeltem egy Worx M700(WR167E).Jelemleg is várom. https://www.myrobotcenter.eu/en/search/Worx
    Több méret-évjárat is van.
    Fórumozók közül már többen rendeltek innen, megbízható boltnak mondják. Sajnos még mindig nincs készleten(előző hozzászőlásoknál meglátod mi a helyzet)!

  • futo001

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Boost3er #675 üzenetére

    Nem ismerem az Automower 105-öt, de Worx-öt soha többé nem vennék. A Worx-nek 2 ellensége van: a fű és a kert. Betonon egész jól elközlekedne, ha nem lejt. Legutóbb 5 perce rúgtam fel, ezúttal szó szerint. Naponta 4-6 alkalommal kell kimenni hozzá minimum mert éppen elakadt valamin (általában a semmin de minden kis apróság akadály neki, éppen most tettem fel egy videót erről az osztott mappába) vagy túlment a vezetéken (mert annyi intelligenciát sem sikerült beleprogramozni, hogy ilyenkor próbáljon visszatolatni pár centit).
    Összességében a Worx nem elég intelligens és jó konstrukció ahhoz, hogy egy hétköznapi kertben dolgozzon, kizárólag tökéletes körülmények között működik, ami egy teljesen sík kertet jelent ahova ember és állat soha nem teszi be a lábát, mert ha valahol lenyomódik a talaj, abban elakad. Ha van, ahol kicsit megerősödik a fű, elakad. Ha a határoló vezeték közelében dolgozik és bármi megzavarja egy icipicit, kimegy a vezetéken túlra és megáll. Ahogy korrigálni próbál, tépi fel a füvet.

    [ Szerkesztve ]

    I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák