Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    Hali!

    Szülőknek szeretnék megoldást találni sima VGA-kimenet (csak ilyen van az ominózus laptopon) Scart-, S-Video-, ill. sima kompozit (sárga RCA-) bemenetekkel rendelkező TV-vel való összehozására. Korábban már jelentkeztem is a topicban, de azóta rájöttem, hogy semmiféle külön, PowerStrippel való tökölést nem szeretnék, mert az oké, hogy én nagy valószínűséggel megoldanám, de mutter már nem biztos, hogy szeretné megtanulni a PowerStrip és egyéb segédeszközök használatát. Legjobb az lenne, ha bedugnám, és működne (na ez mondjuk inkább a HDMI-kábelek esetén igaz), legfeljebb a felbontási beállításoknál kelljen rámenni az észlelésre, vagy másik kijelzőre való kirakásra (erre gondolom nyilván szükség lesz), és kész.
    Mondjuk a minőség megint más kérdés... Ha nem élvezhetetlenül rossz, talán még elmegy...

    Itt van egy ilyen átalakító. Ez alkalmas a célra?
    joecontra, a Te most kapható kábeledhez (Plug 'n' Play-kábel) gondolom továbbra is szükséges a PowerStrippel való megfelelő beállítás, igaz?
    Szerk.: bocsánat, közben olvastam a cikkedet, és itt ezt írod: "Minden egyéb segédprogram nélkül kitehetjük a számítógép képét a TV-re, úgy hogy közben a kártya is megkapja amit megkövetel (amelyik megköveteli az EDID adatokat)."
    Ezek szerint ez már megoldást jelent a PowerStrip nélküli használatra is? :Y
    Az nagyon jó lenne! :R

    Ismét előre is köszi a választ!

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák