Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz qdak #39016 üzenetére

    Nem, nem jár érte kitiltás! Legalábbis a gyakorlat az, hogy - akár több(!) különböző kártyával is ha történik topup és nevezetesen azt észre is veszik, esetlegesen amiatt fel is függesztenek; a bizonyító erejű fotókat a kártyák elülső oldaláról bekérik és fel is oldják a fiókot.

    Ahogy azt szerintem többször is írtam; azt végül kihúztam az utolsó supervisorból, hogy nem az volt a baj, hogy nem a nevemre szoló kártyával történ a topup!

    Nem fárasztanék senkit azzal, h közel 3 napos beszélgetést belinkeljek ide (talán nem is lenne szabályos - nem mintha nem tojnék a fejükre most vastagon!!), de! Amikor leírok valamit, próbáljatok úgy hozzáálni, hogy az az igazság és nem hazudok (miért is tenném? Semmi értelme nem lenne!!).

    Csak ízelítőül:

    ... és ezt nem csak Ő írta le (aki amúgy már nem AI), hanem másik személy is, korábban, de ez a legutolsót, tegnapi beszélgetésünk végének a töredéke.

    Annyit azért tettem, hogy hivatalos(abb) úton is felvettem velük a kapcsolatot (compliment oldalon) és bejelentettem a panaszomat, mellékelten a teljes beszélgetéssel.

    Azért annyi tartás lehetne bennük, hogy amit írnak és állítanak, nem hazugság. Nem véletlenül vannak a Call Centereknek is évtizedek óta rögzített beszélgetéseik, egy pénzügyi intézernek meg pláne nem volna szabad szélhámosnak tűnnie (litván bank, meg orosz tulaj ide, vagy oda!).

    ... és, hogy ilyen történetek után emberek milliókat topupolnak /nap, elkézpelni sem tudom. Gondolom csak valami komolytalan, játékpénznyi jelentősége van ezeknél a felhasználóknál ezeknek az összegeknek.

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák