Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz AsakuraDave #22 üzenetére

    Hát valahogy sejtettem hogy efféle választ kapok... :D
    Ne értsd félre, ezt mindenféle él nélkül írtam, de különbözőek vagyunk. Én nem "technikai" szemmel mérem egy játék "szépségét.
    Utánanézés nélkül elhiszem neked az alábbiakat, hogy sem "élsímításilag", textúra felbontásban, fény-árnyék hatás kezelésben, stb... nem nyújt többet -sőt esetleg kevesebbet is - mint a Biohazard, én a látvány összhatása miatt tartom sokkal szebbnek a Village-et.
    Volt szerencsém ilyen kis ortodox román zsákfalucskákat látni Erdélyben pár éve, sőt házakban is járni...
    Döbbenetesen visszaadja a játék a hangulatukat, de még a mezőgazdasági szerszámok is perfektül ábrázoltak, baszki még a traktor "emelési pontja" is 100%-ig helyes, hogy a házak belsejéről már ne is beszéljek...
    A Dimitrescu kastély egy igazi "drakula kastély", most azon felül hogy az életben abszolute nem ízlésem ez a "gót barokkos" stílus, egészen elképesztő a belső kidolgozottsága a játékban. Azt a domborművet pl. én is percekig nézegettem amit az Otherworld-os csóka is mutatott a videóban, de azok a szobrok, faragványok, az egész összhatása, + azok középkori katakombák alatta szerintem eszméletlen hangulatosak...
    És még sorolhatnám, ha jársz egyszer Erdélyben Déva, Nagybánya közelében, ott lehet szervezni ilyen régi ércbánya látogatásokat és elmész egyre, kb. azonnal megérted mit mondok most, hogy kb. olyan élmény lesz, mintha a Village "bányalevel"-jében mászkálnál...XD
    Egészen biztosan nagyon sok időt eltöltöttek a látványtervezők arrafelé, vagy qrva jó fotókat kaptak...
    Az egészről süt, hogy kib@szott sok munkával és aprólékossággal, és szerintem beleéléssel készült, és ez nekem nagyon tetszik... :)
    A Resi 7 Háza, alagsora, pincéje, vagy a hajó messze "durvább" és nyomasztóbb helyszínek voltak, hihetetlenül elveszetté tette az embert és sokkal jobban passzoltak a "brandhez", de kidolgozottságban nem egy szint a kettő a Village javára, én is ezt gondolom.
    Ha azt mondod hogy a Village helyszinei horror szempontból klisések, elcsepéltek pl, azt vita nélkül alá is írom, de látványilag kib@szottul szépek, hangulatosak, és részletesek akárki akármit mond...

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Új hozzászólás Aktív témák