Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p a s s e r

    őstag

    válasz NagyonTitok #3290 üzenetére

    én akkor "b"-s vagyok? vagy "a"-s?

    beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

  • negyven2

    veterán

    válasz NagyonTitok #3290 üzenetére

    Itt konzolon az már nem újdonság, hogy a Update-ek, vagy ezek javításai, általában több hibát generálnak, mint javítanak. Na azért itt nem ennyire szörnyű a helyezett, nem is volt talán sose olyan, hogy egy update után nem indult a játék (talán egyszer volt olyan egy max. másfél napig, hogy Online-ban volt valami összeakadás, és konkrétan mindenikek összeomlott a játék. De amik vannak hibák, azok többsége is inkább az, hogy nem a játék lesz tőle játszhatatlanan, hanem csak idegesítő random bugokkal van teli.

    Ezek többsége viszont kizárólag az Online-t érinti és az is inkább szerveroldali, szinkronizációs problémákra vezethető vissza. Pl. az általad említett vezető nélküli lovaskocsi, vagy a Camp bug, vagy hogy nincsenek állatok Online. És az az érdekes, hogy ezek nem mindig függenek a lobby-ban lévő játékszámtól. Alapvetően úgy vettem észre, hogy ha 14-16 játékosnál több van egy lobby-ba akkor jelentkezik a,legtöbb ilyen hiba, de ez se mindig igaz. Tegnap pl. voltam olyan lobby-ba ahol csak 9-en voltunk, mégse volt állatvilág, NPC-k, és a Camp-et se tudta lerakni. De szintén tegnap is voltam olyan 24-es lobby-ba, hogy tele volt állattal az egész (és nem csak tirpák játékosokat kell érteni :D), a Camp-et egyből lerakta, és nem volt semmi lagg.

    Sajnos Rockérknál fontossági sorrendben elöl áll a pénz/arany glitchek javítása (meg játékmenetet nem befolyásoló vicces hibák javítása), mint a valós problémáké. Persze érthető előbbi is, de pl. büntetést is csak mostanában kezdtek el alkalmazni ez ügyben, akár fél évre visszamenőleg is. Olvastam olyanról is, hogy most már PC-n játszó emberke profilját bannolták 30 napra azért mert elmondása szerint több mint fél éve glitchel magának kb 1000$-át PS4-en (tudom, tudom, messziről jött ember azt mond, ír amit akar).

    "Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

Új hozzászólás Aktív témák