Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krizmo_

    addikt

    válasz emvy #18 üzenetére

    Ettől lennék tudatlan? Szerintem nem kéne senkit sértegetni....én sem tettem...
    És nem vitatkozom, csak leírtam valamit, nem hiszem, hogy emiatt meg kéne kérdőjelezni a tudásom...
    Dolgoztál már kérdőívekkel, vagy talán marketingen végeztél?
    Hidd el más eredmény jönnek ki, ha több lekérdezés lett volna, vagy jobban megerősíti az eddigi eredményt, vagy megváltoztatja más irányba...
    Csak annyit írsz, hogy elhanyagolható.... én alátámasztottam röviden amit írtam, ehhez képest te leírod a saját véleményed, amit gondolsz, és lehülyézel másokat indoklás nélkül....szép....
    Szerinted ez a stílus, amit te most előadtál helyén való?

    "Mindegy (elhanyagolhato kulonbseg van a ketto kozott), ha jo a mintavetel. Tovabbra is azzal vitatkozol, hogy 1000+1000=2000 (es javaslod,, hogy szerinted meg kene szamolni 1000 + 1000 almat kezzel, hogy ez tenyleg 2000 alma-e egyuttveve, mert te nem hiszed el)".
    Ugorj neki még egyszer és olvasd el, ami írtam, mert erre utalót én nem írtam....és nem is értem miére írod, ezzel a beszólással csak magad minősítetted, és a szövegértési készségeidet....

    Amúgy meg a fene nagy tudásoddal használhattad volna a szerkesztést, és nem kellett volna ennyi bejegyzést ide írni....

Új hozzászólás Aktív témák