Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyyyyy

    addikt

    válasz Zsomx #2 üzenetére

    Ó, hát senki nem úgy kezdi a felsőoktatási tanulmányait, hogy nagy ívó lenne, aztán a végére mégis egy szivacsot megszégyenítő képességek birtokába kerül az egyén. :D
    Nem tudom mi egyértelmű számodra, így írom ami eszembe jut.

    - Legalább 6 óra alvás legyen meg minden nap. Szinte minden nap hajnalban van fekvés az éjjel 1-4 közti intervallumban. Első évben a bulik miatt maradsz fent, azt követően a tanulás miatt.
    - Google maps is a barátod, derítsd fel az ellátó egységeket a suli körül - legyen is szó bármiről.
    - if (szállásod != $otthon_sajat_szoba) {
    $sql=" INSERT INTO kapcsolataim (Nev, Quality)
    VALUES ('Portás_néni', 'Jó') ";
    }

    plusz pakolásnál gondolt át háromszor is mit nem akarsz otthon hagyni. Pl. végig gondolhatod hogy telne egy napod és mire volna szükséged.
    - Minden előadásra járj be és figyelj mit mondanak. Eggyel kevesebbszer kell elolvasnod a jegyzetet.
    - Ha nem volt elég a saját gyakorlati órád, menyj be egy másik gyakorlatra (Legalább is nálunk szabad óralátogatás van)
    - Minden elektromos és írott anyagot tarts meg és archiválj félévek szerint!

    A többi szerintem megy rutinból neked is, úgy mint határidők észben tartása, vigyázz a cuccaidra, válogasd meg a barátokat(...), stb. A szülők úgyis ezzel fognak bombázni már gólyatábor előtt két héttel. :D

    (#4) Zoli0726 - Ha az ember tudja előre, hogy mérnökinfót akar tanulni a felsőoktatásban, akkor szerintem evidens, hogy középiskolában/gimiben rendesen odatették nekik a programozást (is). Ennek fényében programozni nem az egyetemen kell megtanulni, itt már csak a programnyelvet kell megismerni és elég a sztenderdeket megnézni, hogy használni tudd őket. A technológiákat tekintve azért csipkedik magukat az intézmények, nálunk pl. erre odafigyeltek nagyon. A diákmeló meg abban az esetben jó ötlet, ha nincs kötelező szakmai gyakorlat az utolsó félévben.

    [ Szerkesztve ]

    Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Új hozzászólás Aktív témák