Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Sinesol #50 üzenetére

    sírás?
    lehet sírtál, én nem tudom
    azt tudom, hogy a fogyasztásért szintén fizetni kell, szóval hiába olcsóbb valami mikor megveszem, ha aztán "behozza" a spórolást
    de ott a lap, az anti-oc, feláras oc, ez mind-mind számodra gondolom nagy előny, egészségedre
    másrészt amiből tudok minél energiatakarékosabbat veszek
    nagy hülyeségem ez, de lehet azért van ám, mert tudom hogy több mrd sáska "jajazénfogyasztásomsemmitsemszámít" meséje qrva sokat számít, akkor is ha az ártatlanjai nem fogják fel, hogy nem ők a világmindenség középpontja...és rajtuk kívül még 99%-a sáskáknak csak addig jut el amíg ők
    hűtésről én nem beszéltem speciel
    viszont nálunk van fűtés a házban, arra mást vettem...nem cpu-t :P ;]

    szerk:
    b.
    msrp árak a mesékben léteznek, szóval mindegy
    bolti árak napon belül is változnak, akár bolton belül is
    mikor itt arról beszélünk 290e-ért jobb-e egy 6600xt, vagy 300+-ért egy 3060 12g hát...vadászni kell 300e-ért egy 3060ti-t, szóval megint mindegy ezeknek a kártyáknak az ára
    vicces, de ahogy néztem a drágább kártyákból többször van értelmesebb ajánlat
    3060ti a héten két boltban két különböző gyártótól volt 300e-ért, ilyen alapon lazán kellett volna legyen 306012g/6600xt is max 250e-ért, de olyanokkal nem találkoztam
    6700xt-ből pl nem találtam 400e alatt itthon, 3070-ből az egyik legjobb modellt meg igen

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • andy19770128

    aktív tag

    válasz Sinesol #50 üzenetére

    Ez nem pont így volt. 8 éve egy i7 mennyibe is fájt újonnan ? Ivy bridge . Szaros 4/8 120 000 Ft.

Új hozzászólás Aktív témák