Új hozzászólás Aktív témák

  • Aurig@

    őstag

    válasz csipuka #25790 üzenetére

    Soha, egyetlen szóval sem írtam, hogy felesleges frissítenie bárkinek is!

    Csak annyit írtam, hogy nekem /és, ahogy olvasom többeknek is/ tökéletes így, ahogy van. Nem is akarom, hogy változás legyen, ha teljesen hibamentes jelenleg. Nem kell azzal kínlódnom, hogy frissítés után valami nem úgy frissül, ahogy kellene.
    Tudom, sokan írták, hogy nekik sikerült és működik, de sokan írták azt is, hogy megbánták a frissítést, jobb volt az Oreo.
    Nem vesztek vele semmit, hogy 8.1-en maradtam. Vannak más típusok, amik frissítése megállt 7.0 esetleg 7.1-en. Ők sem kattognak, hogy Oreo vagy Pie kellene nekik, attól még hibátlanul használhatják.
    Részben igazad van, mert már ritkán nézek be ebbe a topikba. Viszont régebben nagyon sok segítséget és tanácsot kaptam.
    Két hét múlva lesz két éves ez a telefon. Lassan újat /Mi 9T Pro vagy OnePlus 7-még érlelődik a dolog/ fogok venni, amin már Pie lesz, remélem használható formában. Nagy valószínűséggel, az is maradni fog Pie-on, annyi pluszt és többletet nem hoz a 10, hogy érdemes legyen áttérni majd.
    De ez egyéni vélemény, nem tiltott a frissítés, mindenki akkor és azt frissít, amit akar.

    <<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

Új hozzászólás Aktív témák