Új hozzászólás Aktív témák

  • APippo

    tag

    válasz Fall-N #23245 üzenetére

    Én is az elsők között frissítettem Pie-ra. A kezdeti megszokásokból adódó problémák (pl. fingerprint gestures, hangerő folyamatosan médiát állít...) mára leginkább kikoptak / találtam rá megoldást. Hiába... Old habits never die.

    FR nélkül ment fel decemberben, azóta se csináltam. Különösebb problémám nincsen vele, egészen egyszerűen csak szokni kell(ett) az új rendszert...

    - Memória használattal nem volt problémám eddig se, átlag userként simán váltogattam mindenféle appok között simán, újratöltés nélkül. Talán az a zavaró, ha 0.5-re van állítva az animáció mértéke akkor ha rányomok az értesítésre akkor ugyan a háttérben elkezdi megnyitni, de nem tölti be egyből... I guess, ez 1.0-ás animációnál nem tűnne fel.. :DDD
    - Zenelejátszóval nem volt bajom, nem is használtam sose EQ-t. Alapvetően szerintem mióta eltűnt még tavaly az az alap búgás nem tapasztaltam különösebb hibát vele. Bluetooth + WiFi problémát nem tapasztaltam, vagy legalábbis nem olyan szinten, hogy különösebben zavarjon. (Nem, nem csináltam testet róla.) És végre a telefonálás közben is értelmes a hangerő a fülemnél...
    - Akku idő ahogyan többen is írták már, határozottan jobb mint volt 8.1 alatt vagy előtte. (Itt egyből kikapcsoltam az adaptív akkut meg a fényerőt is.. fontosabb az értesítés mindenhonnan mintsem az, hogy nyerjek valamennyit az amúgy is jó aksin.) Fényerőnél meg állítgatom magam, még mindig az a megbízhatóbb...
    - B20 pedig ahogy olvastam a fórumot inkább a T-nél jött elő. Vodánál eddig is volt, és most is van a januári patch után: [kép]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák