Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Siriusb

    veterán

    válasz Obyboy #15882 üzenetére

    Már nagyon régóta nem csinálok TWRP mentést. Talán az elején próbáltam, de nem működött (már meg nem mondom, mi volt a probléma oka), úgyhogy Swift Backup-t használok helyette.

    Amennyiben A12-t teszel fel, mindenképpen tiszta telepítés kell, szóval /data kuka, Android 12-n még egyik recovery (akármi is ez magyarul) sem tudja a titkosítást feloldani.

    DerpFest-ről jókat hallottam, amikor néha olvastam róla, de nem foglalkozom vele, mert tudomásom szerint zárt forráskódú.
    LOS nagyon fapad, de a 19-est nem próbáltam. Arra készülj, hogy kis túlzással a csengőhangon kívül mást nem nagyon fogsz tudni állítani. :D

    Korábban a Spark OS-t (A12) használtam, teljesen jól működik, csak 2 dolog miatt váltottam le, mert nem tudtam a telefon vagy a ROM a hibás.
    Feltettem a picsel-t, azon a GPS pikk-pakk talált pozíciót, tehát a korábbi ROM volt a hibás, ill. az indított VoLTE hívásnál nem mindig volt csörgés, csak akkor lett hang, amikor felvették; ám ez itt is megvan. Picsel-ben minden kiválóan működik, 2,5-3 napos üzemidőim vannak, teljesen stabil, nyugodt szívvel ajánlom. Ehhez azért hozzáteszem, hogy most nincs igénybevéve a telefon, nincs navigáció stb.

    Mivel már van újabb Spark OS verzió, megint fel fogom tenni, de most valószínűleg vanilla+gapps variánssal. Eddig nem volt lelkierőm nekivágni, de már érik a dolog.

Új hozzászólás Aktív témák