Új hozzászólás Aktív témák

  • Y72

    aktív tag

    Látom, azért sokan elégedetlenkednek a MIUI miatt. Már nincs meg a Mi8-am, de korábban írtam, hogy egy custom rom-al éreztem csak telefonnak. Simán megéri a bíbelődést, kb 1-3 napot rá kell szánni a beállításokra, de utána olyan telefonod lesz ami tényleg megkönnyíti az életed. A fent említett kifogások nem helytállóak, Havoc rom-al mindet át lehet állítani (ikon, színek, témák stb), olyan funkciók vannak benne ami kifejezetten hasznos és hiányzik más szoftverekből (akku kímélő töltés, smart pixel, caffeine, reading mode, stb). Javíthatatlan hibát nem tapasztaltam, az üzemidő meg jobb volt mint a gyári üres rommal. De volt fent Pixel rom is, ami ugyanúgy jól működött.

    A legtöbb ember valóban csak használni akarja a telefont telepítgetések nélkül. Ez jogo elvárás lehet csakhogy emiatt kerül többe az iphone, de most már Samsung is, mert megadja mindezt. És emiatt drágábbak is, míg itt tényleg csak a hardvert kapod és a szoftverért meg kell dolgozni. Ilyen szempontból viszont egy S9 használtan jobb vétel lehet.

Új hozzászólás Aktív témák