Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz virkir #3605 üzenetére

    Dehogy kesergek:-) Nekem pont elég ha nem én postázgatok, mert tárgyalgatok a kínaiakkal ha gond van.
    Aztán vársz egy vagy még több hónapot mire visszakapod és rájössz, hogy semmit nem is csináltak vele.

    Akkor elárulok neked egy érdekességet:
    Vettem egy Tablettát Pécsett az eDigitalnál 2 év garival.
    2 hónap után egyszer csak kikapcsolt és nem lehetett életre kelteni.
    Azonnal telefonáltam a boltba, hogy mi történt és jöhet a futár érte.
    2 év garancia háztól házig. Másnap délelőtt jött a futár és elvitte.
    Még 2 hét sem telt el és jött a futár, elkészült. Tudod engem az a része nem is érdekel, hogy hol csináltatták.
    A lényeg, hogy egyszerű és gyors volt minden.
    A telefon ingyen postázva ha megrendeled. Ingyen hozzák viszik ha gond van, nem kell senkivel levelezgetni mire lesz belőle valami. Nekem ez többet ér, mint az extra gigák amit semmire nem használok.
    Sok mindent rendel az egyik haverom többek közt Angliából, mindenfélét. Ruha, műszaki, bicikli, stb.
    Voltak már visszaküldendő cuccok és persze cserélték is, meg sűrű elnézések, de akkor is csak a méreg volt és a türelmes várás. Meghagyom én nektek jó szívvel ezt a sportot aprópénzért. A 64 Gigás biztosan sokkal gyorsabb és fényesebb a kijelzője is, talán évente elég egyszer tölteni. Mert ha ennyivel jobb akkor nekem is az kell és holnap veszek abból is egyet, de ha nem akkor légyszi ne döntsd már el helyettem, hogy nekem kell e a 64 giga, mert 5" szeretnék éjjel nappal filmezni, vagy irgalmatlan nagyokat játszani és csúcsminőségű zenét hallgatni. Ha előbb szólsz kitettem volna a hidamra a 126cm FullHD 3D Cinema Smart tv mellé az X Boxot és a házimozit és élvezném az extra ramot. Bocs a szarkazmusért csak hát elég gúnyos volt a megjegyzésed, hogy micsoda pancser aki itthon vesz ugyan azért az árért kevesebb rammal telefont és nem szeretne a rizsföldekről egyenesben beszerezni.
    Gondolom rendszeresen nézed a Moobilaréna adásait. Épp elégszer elmondják, hogy aki beáldozza a biztos garinciát egy ilyen áru készüléknél csak, hogy megspóroljon egy kis pénzt az azért legyen tisztába azzal is ha gondjai lesznek a javíttatással.

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz virkir #3605 üzenetére

    Tekintve hogy ez a telefon szinte bonthatatlan, szinte biztos vagyok benne hogy cserekészüléket fognak adni Wayteq-ék.

    Muszáj amúgy ez a stílus? Tudom hogy hihetetlen, de nem mindenki gondolkodik úgy mint te... meg amúgy nem véletlen vették el az arcképedet se tudtommal.

    (#3606) Fejvadi: Az Antelife meg a Xiaomishop is előre szoftverezett készüléket ad. Na most ehhez be kell kapcsolni a készüléket is... így kétlem hogy gyári hibásat kaphasson bárki. Ezeknek van EU-s képviseletük is, sőt szerintem más boltokhoz hasonlóan szervízt is nyitnak hamarosan...

    Amúgy én is a hivatalosból vettem volna. Ha nem a telefonom megérkezése napján jelentik be a forgalmazást... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák