Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kamusoma

    csendes tag

    Nekem van egy, karácsonyi ajándék volt. Most pebble steel-t használok ezt meg betettem jó mélyen a fiókomba.
    Szóval a klasszikus vicc: Milyen? Jó. Bővebben? Nem jó...
    Sokkal többet tud, mint a pebble, de amiben jobb, az számomra lényegtelen, amit meg mindketten tudnak, abban sokkal jobb a pebble. Nem kicsit sokkal.
    A pulzusmérőt leszarom, a beépített GPS –t is, meg a 4GB belső ramot is, a hét nap üzemidő is jó ha három, de inkább kettő, ha intenzíven használod. Egy jó sz@rul portolt sima 5.1 android van rajta, ami nem is stabil, ha bármit rátelepítesz, akkor teljesen kész lesz tőle a telefon. Nyüzsög a szoftveres hibáktól, kisebb – nagyobb átgondolatlanságoktól, a touch irányítás egy agyrém, éppen a használhatóság határán mozog.
    Az üzenetekbe sokszor nem lehet beleolvasni, csak jelzi, hogy jött. Van, amikor elfelejt értesíteni, de ha meg is jön az üzenet olyan kis kib@szott aprók a betűk, hogy lóf@szt se látok belőle, és nem lehet állítani a betűméretet?????, a bejövő üzenetnél nem kapcsolja be a háttérfényt, és nem is lehet beállítani.
    Nagyjából nincs baj a kapcsolattal, de néha nem csatlakozik magától a telefonra.
    Nekem fontos, hogy a telefonon hallgatott zenét lássam és tudjam vezérelni az órával. Na, ez néha nem is jelenik meg mint opció, pedig épp szól a zene a telefonon, máskor meg magától felugrik és zárogathatom be, ráadásul, csak egy – két médialejátszót tud kezelni.
    Az GPS-es aktivitásmérő is tök jó benne, de vagy biciklizés közben egyszer csak újraindul és akkor elvesznek az adatok, vagy csak a végén nem szinkronizálja a telefonnal, vagyis szinkronizál, de nincs sehol, vagy minden jól megy, de egyáltalán nem biztos.
    A kijelzője tényleg remek, de csak napsütésben és csak egy bizonyos szögben jól látható. Sötét téli napokon, vagy lakásban ruha alól előhalászva éppen csak látható. Kinti sporthoz, nyáron nagyon jó lehetne, (GPS, meg a 4GB ram zenelejátszáshoz), ha nem akarsz telefont vinni magaddal, de hétköznapra, órának egy rakat sz@r!

    ''DVI, MPEG, HDD, Flash, Java, XML, HDTV, Telefon, PDA, Computer. Még szép, még szép, még szép, még szép!''

Új hozzászólás Aktív témák