Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigz

    tag

    Egy haver tartott kutyakat, de azok nem ugattak le ennyire egymast. Gondolom, neveles kerdese.

    "Manapság már egy pc-játékos sem élhet gamepad nélkül" - ez azert poppet eros, szerintem inkabb izles kerdese, mint ahogy az alabbi is inkabb velemeny, mint tenyszeru megallapitas (bevedtem a seggem, mint valami utolso kemper):

    Gamepaddel FPS-ezni pedig legalabb annyira perverz, mint ertelmetlen. Kb mint C64-gyel meg junoszty televizioval felmenni a netre. Kihozhatod a controllerbol a maximumot, es ott ugralhatsz a sajat dobogod legfelso fokan, es meg mindig csak ott tartasz, ahol egy 8 eves kislany egy eger+bill komboval. Konzolon rendben van, mert az eger+bill port valasztek es az oket kezelo sufni kodok eleg gyatrak (visszajelzesek alapjan, en soha nem probaltam), de PC-n van jobb alternativa, ott szerintem idopazarlas.

    A cikk... nos nem hiszem, hogy tul sok idod ment el vele. A legkozelebb szerintem szanj kicsit tobbet a szerkezetere. A bevezeto resz kifejezetten jol indul a kategorikus kijelentesek ellenere, a tobbi nagyon ossze lett csapva. Persze en beszelek, most irom at harmadszor ezt a hozzaszolast, mert nem birok ertelmesen fogalmazni...

    [ Szerkesztve ]

    I <3 Razer Mantis Control.

Új hozzászólás Aktív témák