Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Wyll #21 üzenetére

    Lehet, hogy néha kompromisszumokat kell kötni, de nem mindig vonzó alternatíva. Sc2-nél nekem nagyon nem esne jól ekkora megalkuvás, de ha nincs más lehet én is belevágtam volna nagy duzzogva alacsony beállításon :) Először én is kisérleteztem alacsony felbontáson és beállításon, meg közepes nehézségen, aztán kisérletképp beraktam mindent maxra. Sokáig nagyon könnyedén szaladt a pár éve középkategóriásnak számító PC-men. Nagyobb csatáknál azért lehet voltak problémák, de rég volt így nem emlékszek annyira rá. Az utolsó pályán azért nagy azt hiszem a népsűrűség. A nehézségnél a normal az olyan mintha haverokkal játszanál és azt mondanád nekik, hogy az első X percben csak drone-t és overt húzhat és fél kézzel játszhat. Elég topa a gép ott még és elég szűkös a "fantáziája". A hard az már alakul, a brutál meg elég agresszív, bár nem kell ahhoz se multis grandmaster képesség, hogy úgy végigvidd :)
    Normal AI: nem használ minden egységet és vagy nem fejleszt, vagy csak lassacskán. Langymeleg lábvíz jellegű játék kezdő játékosoknak, vagy azoknak akik hamar le akarják zavarni mert csak a történet érdekli őket.
    Hard AI: már beveti a rendelkezésre álló egységek mindegyikét és nyomatja a fejlesztéseket. Olyanoknak javallott, akik azért játszani is akarnak, de nem olyan makacsak mint az öszvér, vagy nem kiemelkedő képességű játékosok (mondjuk ha megvan hardon jöhet a brutal is)
    Brutal AI: ööö. Gonosz zergek . Mindent bevetnek és alapból is fejlesztés előnyben indulnak (azt hiszem 1 sebzés 1 armor az induló minden ellennél brutalon már). Elsőre picit szado-mazo jellegű játéknak tűnhet, de ha ráérzel vagy másodjára/harmadjára akarod átvinni a kampányt nem kell perverzió ahhoz hogy bevállald ezt a nehézséget.
    Mikuláscsomagok az első mapokon hardtól esnek :)

    Lehet gagyi a grafika alacsony beállításon, de a enhézséget szerintem rakjad feljebb. én is középosztály lelkes tagja voltam, de pár map után újrakezdtem, mert nem volt kihívás. Pedig nem vagyok egy izeltujjú pro gamer :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák