Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz dabadab #78 üzenetére

    Az ösztönt veszem alapul, minden más csak szoftveres porhintés. A világ nem csak Európából áll és az itteni visszafogottság is csak részigazság és egyéb kontinensekhez képest való viszonylagosság. Világszinten vezesd be az idevágó, érdemi oktatást, aztán végleg el lehet hantolni a meglepődések lehetőségét. Nyilván az én szavam halovány, Rab Árpád gondolatait, tudom a figyelmekbe ajánlani, illetve Friderikusz intelligenciát boncolgató epizódjában sem épp az IQ növekedéséről és annak továbbörökítéséről zajlott a társalgás. Nem ezekből vettem az ideát, logikailag azonnal ez bukik ki szerintem, de örülök, hogy van erről a nagy nyilvánosság előtt szó. Add össze a számokat, hiányokat és az embert, mint olyat és kijön a félszívűség, de élhetsz fogyasztói lepel alatt is, bízva a rendszerben. Nem tudlak megnyugtatni, az ember egy állat, s ennek megcsillogtatásához még csak marginális hiányok sem kellenek. Amely marginális hiányok el fognak jönni. Nem tudsz olyan vektort mondani, ami nem erre mutat.

    Szerk.: az életszínvonal javulása a mind tovább való megmaradást szolgálja, hogy tart ez ellent annak, hogy mégtöbben legyünk?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák