Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    Én a horvátokhoz mentem egyszer a dél-alföldről, őszintén jól éreztem magam az országúton, nem vagyok egy mindenáron autópályás típus. Ha megszomjazok, nem a lóhúgy hőmérsékletűre melegedett üvegemből iszok, hanem lehúzódok az egyik faluszélen és a nyomós kútnál ivás-mosdás :)).

    Szlovéniából keveset láttam, mert mindíg Horváto. volt a cél, de amit láttam az tetszett, és abszolúte aláírom, hogy teljesen tiszta-rendezett "nyugati" ország képét adta, ellentétben a szemetüket a tengerpartra sz.ró horvátokkal. (ill a "kirakat" részen ők is tudnak pengén kinézni, aztán az útszélen ott a kidobott gáztűzhely, kevésbbé felkapottabb szigeten(!) jugó laktanyaromok és használtruha+egyéb aprószemét-halmok - miközben a terület "nemzeti park", stb).

    Autósok: én az osztrákokban nagyot csalódtam (5 centire húz rám az autópályán ha megelőz, mindenféle kényszer nélkül - nekem kell fékeznem, hogy ne menjek bele) az olaszokat viszont északon nagyon udvariasnak találtam - igaz, Velencénél délebbre nem vezettem.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák