Új hozzászólás Aktív témák

  • #76289792

    törölt tag

    válasz enginev3.0 #353 üzenetére

    Igen, felnőtt emberek számára azért vannak nagyobb problémák is annál hogy "szép telefon". Én inkább pártolom a funkciót mint a felszínét, de lépjünk túl azzal hogy ez nem neked való, valakinek ez tetszik. Szerintem pl a hátlapja és a keret nagyon szép..

    "És még mindig el kell fogadni hogy a tömeg számít a vásárlóerőnek, és azok hozzák a pénzt, nem a százezer kocka ember akinek nem számít a külső, hanem a több tíz száz millió aki elsőnek külső alapján választ telefont majd a többi paraméter alapján"

    Ez teljesen igaz, viszont semmin nem változtat. Én leírtam a tényeket, de ha megszeretnéd őket győzni akkor írj nekik :DD

    "Amúgy meg te írod hogy popup kamera gáz, alatta meg írod hogy felnőttek vagyunk, kit érdekel hogy néz ki a telefon :U"

    Egy szóval sem mondtam, hogy az én szememben gáz :)
    Gyerekek biztos menőnek találják, de az átlag felnőtt számára ez wtf kategória.. és ha nem is külsőre, de funckióra gáznak tarthatják.
    Nálam egyébként céges megbeszélésen hozott kínos helyzetbe amikor el kellett küldenem egy dokumentumot és a Messenger a pop-upot küldte ki dolgozni :DD
    Elég fura amikor kijön a telefonból, teljes csendben pedig zavaró is a hangja.. már csak az lett volna szebb ha világít is mint a Xiaomi pop-up kamerája :U
    Mindegy, nem ragozom, számomra komolytalan.. rájöttem hogy ez a megoldás nem kell és szerintem sok másik embernek sem.. tényleg szubjektív, neked a káva a csúnya, nekem a pop-up.
    Szerintem túltárgyaltuk. Ne offoljuk már szét azzal a topikot hogy szerinted mennyire h*lye a Google és hogy milyen csúnya telefonokat gyárt szerinted.

    Szerintem itt ezt már rég mindenki felfogta, hogy szerinted milyen a megítélésed szerint, de olyan mintha azt erőltetnéd hogy neked milyen szép telefonod van, mindenki más meg h*lye hogy ilyen csúnya telefont vesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák