Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ASzucs

    csendes tag

    válasz PPeter #60 üzenetére

    ok akkor valaszolok rajuk [bar mar irtam ilyesmit]:

    1): Ha igy is van, azert nem art tudni hogy a sonynak akkor is ovatosan kell vele bannia... formatumok jonnek, formatumok mennek.. ha rosszul csinalja, a BD rovid eletu lesz.
    2),5): valoszinuleg a lyukkartya-rol valo atallas sem volt egyszeru... szerinted el kellett volna vetni minden eziranyu fejlesztest csak azert mert koltseges a fejlesztes/atallas?! de ugyanugy a dvd-nek, a cd-nek, a kisfloppynak stb... is ido kellett mire normalizalodott az ara, de egy ido utan mar jobban megerte az uj.
    3): biztos rosszabb a licensz jelenleg.. de semmi sem szokott hibatlan lenni... talan a HD-DVD az?!
    4: Jol mondod, nem tudni... majd megtudjuk... es ha szar akkor ugyis el fog halni szep lassan a BD.. de ugye=>1)
    6) ha a licensz-re gondolsz=>3), ha arra hogy draga a blueray=>2),5)

    Persze egyetertek... meg nem latszik hogy jobb lessz-e a BD, de az ellenkezoje sem latszik...
    Az a problema hogy ugytunik, hogy mar most el kell donteni melyik legyen, amikor megy EGYIK sem all olyan helyzetben hogy eldonthato lenne mennyire lesz majd jo... de szerintem ez a dolog csak ugy tunik, ugyanis =>1).. [vagyis ha baj lesz, a BD-bol is ki lehet hatralni :)]

    Szoval szerintem vagy elfogultan DVD parti vagy, vagy egyszeruen felsz az ujitastol...

Új hozzászólás Aktív témák