Új hozzászólás Aktív témák

  • flatline#2

    tag

    válasz Partizan182 #47 üzenetére

    #tng
    Köszönöm a válaszokat.
    Nem is kívánok tovább "kötözködni" csak annyi, hogy simán lehetett volna ezzel kezdeni, mármint azzal, hogy szakmai alapon/tapasztalatból rögtön hoztok ellenpéldákat ahelyett, hogy rögtön fizetett hirdetést kiáltunk.
    Na meg bár én ismerős vagyok a PH-n, mert évek óta járok ide, szóval valószínű megtalálom, de mondjuk simán lehetne linkelni a tapasztalt OLED fórumozóknak az OLED-es fórumot okulás végett.

    Illetve még egy szőrszálhasogatás, a cikkíró védelmében:
    Viszont ez még nem minden: hogy a különbségek tényleg kijöjjenek, ahhoz rendesen le kell ülni, megteremteni a megfelelő körülményeket, időt szakítani az egész rituáléra. Ha valaki közben trécsel, felugrál, cigizik, iszik, eszik, mászkál, akkor garantáltan nem fogja észrevenni azt, hogy nagy fényerőnél pontosabbak a színek.
    Ez a bekezdés véleményem szerint pont azt akarja érzékeltetni, hogy a QLED újításait áltagpista pont le se fogja tojni, az OLED azonnal észrevehető képminőségével szemben, szóval inkább azt fogja választani.

    De tényleg befejeztem az ilyen irányú offolást. Külön öröm, hogy értelmes indoklást és véleményt kaptam tőletek, nagy becsben kell ezt itt manapság tartani :R

    sad_Vamp: a videót sajnos csak majd otthon nézem :)

Új hozzászólás Aktív témák