Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Vakegérke #149 üzenetére

    Én elég sokat adtam kapu ügyeletet, és toronyban is sokat ültem, nálunk nem volt külsős cég.

    Máshol viszont valóban volt! Viszont a hülye is tudta, hogy mire megy ki a dolog. Pénz lehúzás volt már akkor is az egész. Havernak, rokonnak volt egy őrző védő cége, vagy ha nem akkor csinált gyorsan, és kiadták a laktanyák őrzését, szép summát bezsebelve ezzel. Pedig az állomány is gond nélkül el tudta volna látni ezeket a feladatokat.

    Mondjuk nálunk úgy működtek a dolgok, hogy ami szögletes volt az gurítani kellet, a kereket pedig felemelni és vinni. Magyarán igen, ahogy mondod, az, hogy katona volt, még önmagában nem jelent semmit!

    Talán a mai adásból kiderül, hogy mire képes Tamás. Ha nem bizonyít olyan szinten, ahogy a többiek elvárják, akkor nem sok jót jósolok neki.

    Pedig ez a csapat így életképtelen. Ne is haragudjatok de egy bottal bemenni a vízbe és ütni a rákokat? Óvodások csinálnak ilyen hülyeséget, amikor vadászosdit játszanak! Komolyan mondom, hogy szégyen!

    Azt látom, hogy így milyen a 4 illetve már csak 3 fiú együtt, kíváncsi lennék, mit mutattak volna akkor, ha ők is lehúzták volna az 1 év sorkatonai szolgálatot az ország egyik távoli szegletében. Ebben a liberális világban szerintem nagyon jót tenne a későbbi életük szempontjából.

Új hozzászólás Aktív témák