Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frem1790

    tag

    válasz Vakegérke #24 üzenetére

    Egy közönséges bűnöző és mint ilyennek semmi keresnivalója nincs a közéletben, a médiában, de még csak a celebecskék között sem. Félreértés ne essék, én nem haragszom rá - pedig kézen közön az én pénzemet is ellopta és eltapsolta - leülte a büntetését, remélhetőleg megbánta amit tett és jó útra tért. Megbocsátani azoknak az embereknek kell - ha tudnak - akik átélték azt a sokkot amit neki köszönhetnek.
    Ne nyomjunk rá tüzes billogot mint régen, de el sem felejthetjük, hogy mit tett. Egy normális társadalomban nem lehetne belőle médiahős.
    Na de nem akarom a témát elterelni, a műsor biztosan érdekes lesz. Majd öreganyám megmondja, én nem nézem csak a reklámot vágom ki belőle neki, hogy ne aludjon el rajta. :DDD Úgyhogy itt-ott magam is belepillantok, ha akarok, ha nem. Komoly kihívás lesz ezeknek az urbanizált embereknek egy ilyen közeg. Falusi vagyok én is, tudom milyen volt az élet vidéken. Volt, mert ma már az sem olyan. Elvétve találni olyan házat ahol tartanak még valami haszonállatot, a kerteket meg már csak a gaz "műveli", jobb helyeken meg a tuja-gyep páros a menő.
    Majd kiderül ki milyen barátságba keveredik a kapanyéllel. :D

    Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Új hozzászólás Aktív témák