Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    Megb*szta a kiskutya. A szerkesztői vágásokkal becsaptak minket. Joggal hihettük, hogy a fejhangon dirigáló, férjét folyamatosan gyalázó Veca szegény Ábellel együtt pápát int és hazamegy.
    Nem így történt.
    Mondjuk Pamela sem szimpatikus, állandóan leszólja a helyieket, hol azért szidja őket, mert nem tudnak angolul, (mintha ő tudna,) hol azért, mert nem hajlandóak a naccsasasszonyt elvinni oda, ahova ő akar menni.

    Négy páros maradt versenyben.

    Akiket kedvelek.
    Kandiék szívüket-lelküket beleadják a versengésbe. Háttérbe szorul Kandi derékfájdalma, küzd, erején felül teljesít, mert Zsuzsa kedvéért győzni akar, legyen bármi az ára. Nekem ők a favoritjaim, hajrá csajok!

    Grétáék sem állnak távol a szívemtől, leszámítva a csaj vernyákolását jól teljesítenek, köszönhetően elsősorban Dávidnak.

    Jöjjön most a ki(ke)t rühellek kategória.
    Veca, mert úgy bánik a férjével, mint egy taknyos kölyökkel. Nem érdemli meg azt a galamblelkű srácot, aki minden sértést szó nélkül lenyel, habár tény, hogy fejvesztve rohan akkor is, ha inkább megfontoltnak kéne lennie. Tűz és víz a páros, náluk igaz a mondás, miszerint az ellentétek vonzzák egymást. Sajnálom Ábelt, de azt kívánom, hogy pottyanjanak ki a játékból a második lehetőségnél.

    Végül a legunszimpatikusabb páros, amelynek csúfos vesztét kívánom.
    Ha Liuék nem ajánlják fel nekik a lehetőséget, nem mennek haza helyettük, a faxban se lennének.
    A kisebbik rossz, szoszimo. Buta, dagadt, egyedül az első alkalommal kiesett volna. Mégis döngeti a mellét, mintha rajta bármi is múlt volna. Ráadásul pofátlan, amikor kéregetett (ha jól emlékszem,) mentes kólát, szerencsétlen árus még utána is kiabált, mert nem fizetett, de ugye mit várhatunk tőle. Piti kis pojáca.
    A méregtüske szoszimo2. Öntelt, kioktató, felsőbbrendűnek érzi magát mindenki másnál, holott csak egy piti kis senki. Mit is mondott a telefonba a call centeres feladatban? Don't call me again! Feltéve, hogy jól emlékszem. Az egy dolog, hogy szoszimo nem kicsit akadályozta, de így nem bánunk ügyféllel. Én már ott s*ggbe rúgtam volna, jó nagy büntit szabok ki rá, de hát nem én szerkesztem a műsort.
    Mindenkit kioktat, holott csak egy 25 éves senki, soha semmit nem bizonyított. Hogy iskolázott? Na és? Ettől még tisztelnie kéne a korkülönbséget, nem pedig felülről beszélnie meglett emberekkel.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák