Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bloggiold

    aktív tag

    válasz Lackooo84 #30 üzenetére

    Soha ne mond, hogy soha. Egy termék után (gyakorlatilag az első kiadott telfonjuk volt) soha ne itélj el egy gyártót. Soha ne ítélj úgy, hogy az adott termékről nincs saját tapasztalatod. Soha nem itélteltem el a két legnagyobb nevű gyártót (S és i betüvel kezdődik a nevük) pedig láttam már fél év elteltével mindkét gyártótól felrobbant, hibás állapotú telefont. Soha nem szidtam pl a BMW vagy a Ferrarit sem, pedig azt is láttam már gyártási hiba miatt 1-2 évesen ronggyá égni, pedig ott nem 40-70 ezer forintról beszélgetünk hanem 40-70 millióról. Az utóbbit csak a minőségellenőrzés végett írtam.
    Fejlődnek elég komolyan a B kategóriás telefongyártók, de csak a 2017 évtől kell komolyan venni őket. A Huawei már megmutatta (hol is voltak 5 éve?) jópár kisebb gyártó szintén megfogja mutatni 5 éven belül. :B

    [ Szerkesztve ]

    https://fontecone.blog.hu/

  • Soká

    senior tag

    válasz Lackooo84 #37 üzenetére

    Sajnos igaza van Lackooo-nak.
    Másfél éve én is vettem a fiamnak egy U. Paris-t, tényleg nulla volt a cég supportja és az a telefon is úgy adta meg magát pár hete, hogy az akku kinőtte a helyét. (lett helyette egy redmi 4x) Az itteni tesztjében nagyon lehúzták a készüléket, annyira azért nem volt szar, végülis kibírt másfél évet, ez ha nem is sok, de elfogadható egy 100dolláros készüléktől. A gond mindig az akkumulátor körül volt vele (rejtélyes merülés)
    Ez az új darab más árkategória, éppen ezért kétséges is, hogy sikere lesz-e? Minden esetre aki olvassa ezt a tesztet nem fog úgy elrettenni a márkától mint a korábbi Ulefon termékek tesztje után.

Új hozzászólás Aktív témák