Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    Felbérelték "A könyvelő"-t a la Ben Affleck. :DDD

    Az AMD nem gyártó hanem tervező, és valóban hardveresen nagyságrenddel biztonságosabb termékei vannak mint az Intelnek, de azért ne felejtsük el, hogy a hülyeség ellen nincs védelem. Ezt a történelem már rengetegszer bizonyította.

    Egyébiránt valóban nagy gáz lehet. Lehet hogy ennél a részlegnél is arról van szó, mint az 5G fejlesztésükkel.
    "Mindjárt itt lesz. De tényleg. Nézzétek, így néz ki a doboza. Tényleg kész van, és jobb mint a konkurencia! De tényleg. De mi az Intel vagyunk, sosem hazudunk! Már csak a sorozatgyártásra vár. Mindjártrögtön! Amint elkezdjük szállítani kezdjük a szállításokat és szállítunk! Na látod?! Nem látod?! Na látod!"

    Persze nem tudnak annyit termelni mint amennyit el tudnának adni. Erre majd térjünk vissza úgy két év múlva. Addigra eldőlt, hogy lett e a TSMC-t hátráltató háború, vagy nem.

    #12 "Nem a CPU fejlesztésre gyűjtenek pénzt, hanem az erősödő konkurencia miatt eladnak valamit amire nincsen nagy szükségük és nem akarnak sok pénzt a jövőben beletolni versenyképesség megőrzéséért." Egyetértek. Gyk: Nincs látóhatáron versenyképes termékük a tárgyalt üzletágban, mivel nem csak a CPU fejlesztések költségvetését vágták vissza.

    Azok a részvényesek akik hét évig szívták ki a profitot osztalékként az Intelből, most szépen eladják a részvényeiket vagy már el is adták. Egy év múlva shortolnak. Maximalizált haszon. Így múlik el a világ dicsősége. És én nem nagyon örülök, hogy nem lesz verseny. :(

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák