Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz tibcsi0407 #20 üzenetére

    Akkor én egy olyan faj képviselője vagyok, ami szerinted nem létezik?

    1, Ismerem a kínai telefonokat is, Huawei, ZTE, Xiaomi, Meizu, Oneplus.. Ezek a márkák alapvetően jók, az ember értéket kap a pénzéért.
    2, Ismerem a kínai telefonokat, és szeretek jó ár/érték arányban vásárolni -bármit-.. Ennek ellenére több mint fél éve egy független, 64 gigás S6 Edge-m van.. Mert ez volt a lehető legjobb a számomra (nem 1 évre veszek telefont)
    3, Apple hater vagyok ;] De az a fajta, aki képes belátni az alma előnyeit is -mert bizony van, ha tetszik ha nem-

    Na? Akkor én mi vagyok? Az elveszett 4. dimenzió?

    A HTC meg magának köszönheti, a konkurensek előre léptek addig amég a HTC csak vakarta a fejét.. Nem gyártanak ők rosszat, de kiemelkedőt sem.. Míg a többi azért valamiben mindig egyedi, addig a htc semmi lényegesben nem. Amúgy meg.. A fű hatóanyaga a THC, ami már majdnem HTC.. ez magyarázat lehet az árképzésre és az ultrapixelre (ami ugye jó ötlet, csak nem 4mpx-en) :D

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz bebuci #92 üzenetére

    Neked amúgy mi bajod van? Nem furcsa, hogy csak neked "dadog" a samu csúcs?
    Nekem érdekes módon már az s4 se dadogott jobban minta egy hasonlóan belakott m7. Voltak néha akadások, de nem több mint a HTC-n. Ilyen szempontból még mindig az iPhone a csúcs.

    Én a helyedben egy kicsit azért elgondolkodnék az általad erőltetett, erőtlen és igazolatlan "igazságaidon".
    Teljesen fölöslegesen akarsz megtéríteni bárkit is a HTC királyságáról ha a valóság mást mutat. Nyílván nem azért veszteséges a HTC mert mindent nagyon jól csinál és különben is a Mars van rossz szögben és titokban a Pirézek is szövetkeztek ellene. A tények azt mutatják, hogy már évek óta csökkennek az eladások, amiből arra lehet következtetni, hogy a saját vásárlói bázisukat se tudják megtartani. Tehát még a HTC-sek se HTC-t vesznek.. nyílván azért mert látják, hogy ennyi pénzért van máshol jobb is.

    A márkahűség nem azt jelenti, hogy mindenáron azt a márkát veszed, hanem azt jelenti, hogy 2 ugyan olyan jó közül a kedvenc márkát veszed. Ennyi a történet, se több se kevesebb. Az okokon lehet gondolkozni, a tények adottak.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz istnag #123 üzenetére

    "Én nem mondtam ilyet, csupán annyit, hogy hiába a specifikáció, ha agyakorlatban nem veszem észre a különbséget egy Note 3 és egy M8 között, sőt az M8 -am sokkal jobban megy."

    Tényleg nem kötekedésként, de ugye tudod, hogy a Note 3 fél évvel öregebb mint az M8? És ugye az is megvan, hogy az M8-ban Snapdragon 801-es van míg a Note 3-ban csak Snapdragon 800 ? ...és akkor most ha a gyakorlatban nem veszed észre a különbséget a kettő között akkor mitől gyorsabb az M8 (aminek amúgy is papíron is gyorsabbnak kell lennie) ?

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz bebuci #128 üzenetére

    Próbáld ki mind a kettőt animációk nélkül, én próbáltam. Az s6 pörgősebb. A Sense nagy előnye, hogy több benne az animáció, ezért tűnhet folyamatosabbnak..de ez csak egy jó álca.

    (#130) Aron1988: De azért arra van időd, hogy egy lényegtelen cikk alatti kommenteket végig olvasd és reagálj rájuk.

    "Nekem az kell, hogy bemegyek a Telekomhoz, 2 perc ügyintézés után megkapjam az almám"
    Így van, neked nem egy jó telefon kell, neked egy alma kell.. Függetlenül attól, hogy a többi mit tud és mennyiért.

    "sőt bántóan sznobizmusnak tartom." <-- ez roppant vicces része a sznobizmussal átáztatott írásodnak. Bocsi, de a sznobizmus ott kezdődik ahol te a tükörbe nézel.

    (#136) bebuci: Neked cseppet se számít az a vizuális orgia amit a Note kínál 2x annyi pixelen mint a HTC?
    Én most telepítem S6-ra, eddig is jól ment..csak a kíváncsiság miatt frissítek, más okom nincs rá.

    (#137) istnag. A ram mérete egy bizonyos szint után nincs ráhatással a sebességre. Szóval a fenti példa tökéletesen alátámasztja, hogy az Androidnak nincs igazi szüksége 2 gigánál többre, vagy legalábbis nem használja ki. Olyan ez min PC-knél a 8gb vs. 16gb. Kerültem már olyan helyzetbe mikor kevés volt a 8gb, de Photoshop már csak ilyen.. Minden másra bőven elég a 8 is.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák