Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz vicze #32 üzenetére

    Nézd, asztali gépben SSD-t az ember oprendszer és "programgyorsításra" használ. Ha gari időn belül elszáll, visszaviszem, a programokat pedig újra telepítem a cserére. Ennyi.
    Aki pedig fontos adatokat SSD-n tárol, megfelelő (legalább 2példány) biztonsági mentés nélkül, annak semmi sem fog biztonságot adni.
    Jelen formában az a baj, hogy a meghajtó nem működik rendesen, de cserébe legariztatni sem tudod. Ez a létező legidegesítőbb állapot, mert a pénzed áll benne, használni nem tudod, de cserébe cseréltetni sem.. Vevő oldaláról ez elég patt helyzet.
    Amúgy nekem mindig azokkal a hardverekkel gyűlt meg a bajom a legjobban, amik nem voltak egyértelműen hibásak. Ha vmi megdöglik, nem indul el, azzal nincs baj, gariban cserélik, de ha a hiba csak időszakos vagy nehezen reprodukálható, na, ott indul az igazi móka.

    djculture: erről nem is tudtam. Most két Sams asztali vinyó van otthon gépben, de már vagy a egyedik vagy ötödik lapot cseréltem múlt héten, és eddig nem találkoztam hibával.

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák