Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz akaido #6 üzenetére

    na igen, q1-2 örök kedvenc nálam is :) főleg a 2. rész a zenéjével ...lassan 25év eltelt...én nagyon sajnálom, hogy elhagyták a single player vonalat teljesen a 2. rész után: a 4 is már más volt azzal, hogy csapatalapúvá tették...

    látom más is felhozta az eternal-t: jó lenne egy új quake ugyanarra a motorra, de nekem nem hiányzik belőle az ugrabugra meg a trükközgetés... baromi furcsa volt, hogy doom/quake játékban nem az van, hogy felpakolok böszme fegyverekkel és nagyobb monsterre rádobok egy quad damage-et és szétdarálom, hanem trükközni kell... pl a maraudereket egyenesen rühelltem: tarts tőle megfelelő távolságot, váltogasd a fegyvert, ugrálj el, különben az életben nem sebzed le... :U jó játék az eternal, megszerettem, de doom-tól nekem ez furcsa akkor is (na meg az is durva, hogy ha jó single player fps-t akarok, akkor ilyen quake1-2-undying és azidőben kijött címekhez "kell" nyúlni, mert azóta semmi maradandót nem láttam)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák