Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDennis

    senior tag

    Szerintem azért elég jó lett ez sőt! Méretben baromi kicsi, oké hogy kicsit magasabb mint a sláger itx házak (ghost s1, ncase m1...) viszont az ember asztalából foglalt területe kb. a fele mint az említett kettőé! Az meg, hogy benne van minden szinte ami kell nekem plusz, mert nem volt még itx buildem, akinek volt annak emiatt ez a ház még jelenleg off - viszont azt ne felejtsük el, hogy ezt az NZXT gyártja, így nem lesz olyan brutál modon elérhetetlen mint a jó féle itx házak, pl. említett ghost és m1 kb. megvehetetlen. Kiváncsi leszek a magyar árakra UK-ből kb. 127.000Ft postával, én ilyen kb 115.000-120.000Ft-os magyar árakra tippelek, amik nem vészesek mert kb egy ilyen táp 40-45 az AIO meg 35 körül, a kábel egy kb. 10 összesen kb. 85-90Ft azt levonjuk a 120.000-as árból és kijön hogy kb. 30.000Ft a ház - annyit meg simán ér. Következő buildem ilyenben lesz ha addig nem jön jobb itx ház, minőségi gyártótól.

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

  • DonDennis

    senior tag

    válasz |AP| #20 üzenetére

    Én berendeltem egyet, ha minden igaz jövő héten jön.

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

  • DonDennis

    senior tag

    válasz |AP| #22 üzenetére


    Clevo kapott egy nagyobb szállítmányt nem értem hogy, hogyan csinálták, ráadásul EU-modellek, mert amúgy mindenhol hiánycikk... usa-ba ebayen brutál áron megy. Brittek is, scan vagy overclockers mind július 31-re garantálják csak a szállítást.

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

  • DonDennis

    senior tag

    Akit érdekel, megjött a ház, tegnap bele is költöztettem a gépet. Hát azt kell mondanom, hogy brutális a miniőség. Nem volt még NZXT házam, eddig volt fractal és LianLi hát veri őket! Nagyon elegánsan néz ki és tényleg élvezet volt szerelni, minden a helyén van semmivel nincs vesződés, én műanyag elemmel nem is találkoztam minden fém és üveg. Nem olcsó de ha azt nézi az ember, hogy minőségi ház+táp+riser kábel és 140mm AIO... úgy már nagyon nem drága mert minden passzol be van szerelve.

    Én egy Sapphire 5700 xt nitro+ raktam bele ami nagyobb mint a gyár által megadott maximális méret, annyi, hogy ki kell szedni kb. 10 csavart a tetején leszedni a i/o tartót berakni a kártyá visszarakni az i/o tartót és visszacsavarni a 10 csavart... kb. 10perc. Szóval még ez is hatalmas plusz!

    A hőfokok azért melegek szerintem bár nem reális mert egy épített vizes Lian Li o11-ből jövök... tehát game alatt a CPU: 65-72 fok között van GPU: fixen 72, ez úgy, hogy bent van a porszűrő. Szerintem 2-3 hétig jártatom így aztán mivel van még egy 4pin az alaplapon megfogom csinálni, hogy a hátsó fém tartóra rárakok 2db 140mm ventit ami szívja ki a levegőt, redditen sokan megcsinálták és kb. 8-10 fokot lehet nyerni. És mivel a hátulra és végig ki van furva nem is kell hozzá semmit mókolni a lyukak pont jó távolságban vannak.

    Itt egy kép

    Ezen kívül szerencsére egészen jól ráállt a ház körüli hyprera az ipar és már van az első üveglapot lecserélő lyukasztott lap is, amivel további 5-8 fokot lehet nyerni és úgy már kimondottan hűvös is lenne a ház, de azt nem hiszem, hogy meglépem mert így nagyon szép.

    Sajna már Clevonál is elfogyott 40db-ot kapott és 24 óra alatt elment, Angliába július végén megy szállítmány...

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

  • DonDennis

    senior tag

    válasz |AP| #25 üzenetére

    Én el sem indítottam a gépet a gyári ventivel :D egyből ment bele egy NOCTUA NF-A14 PWM Chromax.

    Linkeled ezt a Mini ITX topikot mert sehol nem találtam :D köszi.

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

Új hozzászólás Aktív témák