Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz Apollyon #9 üzenetére

    Például azért, hogy amikor elindulsz a munkahelyedről haza bekapcsolhassad a kávéfőzőt, hogy mire hazaérsz friss kávé fogadjon, vagy bekapcsolod a mikrót, hogy melegítse meg a pizzádat, vagy a fürdőkádadba vizet engedsz, hogy hazaérve megfürödhess.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • Yllgrim

    őstag

    válasz Apollyon #9 üzenetére

    Ha bele gondolsz van benne racio, sok eszkozt lehet uzemeltetni ilyen formaban, amirol irtam korabban, nem egyseges a piac, nincs mogotte meg kesz szabvany es nekem a prezentaciokbol, beszelgetesekbol nagyon az jott le hogy meg nem allnak/allunk keszen ra.

    Az elkepzeles azhogy az otthoni halozatodhoz tavolrol Cloud-on keresztul kapcsolodsz. Mikor 500m-re vagy az otthonodtol, bekapcsol a futes/legkondi, ilyenkor ha arra utasitod az eszkozodet szoban, foz kavet, nyitja a garazs ajtot... Amikor megerkezel, azok a helysegek kapcsolnak neked lampat/zenet/tv-t amelyik helysegben eppen tevekenykedsz, melegitik a furdovizet, ellenorzik a hutoben a keszletedet, rendelnek alapveto dolgokat... Ezek mind elore beallithatoak es egy kozponti rendszeren keresztul menedzselhetoek.

    Ajtozarak, ablakok, riasztok... Az elkepzeles az szerintem remek, a megvalositas...

    Irtam korabban h 4ev alatt 26 Milliard ilyen eszkozt terveznek eladni, penz az van benne...

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák