Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Chiller #25 üzenetére

    Tök jó az a C64-kezdeményezés (szerintem sokan ismerik), csak éppen van két "apró" bibi: egyrészt az a 30 játék elég lájtos (ha legalább benne lennének a kedvenc játékaim (Wizard of Wor, Archon, Krakout, Mpro soccer, Street Rod stb.), akkor akár elég is lehetne, de így nem...), másrészt ennél gagyibb joyformát elkézleni sem lehet: ha legalább a jó kis Quick Shot 2-formátumban csinálták volna:

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Egon

    nagyúr

    válasz pomorski #31 üzenetére

    Pedig ezek szinte elnyűhetetlen cuccok voltak. Előfordult, hogy mérgemben tiszta erőből, tenyérrel rácsaptam a tetejée, a kar előre bukott aztán visszaállt, max. a tappancsok jöttek fel az asztalról, de a joy bírta... :DDD Mondjuk a tapadókorongok viszonylag hamar leszakadtak az aljáról, de bal kézzel mindig fogtam a talapzatot (így a bal kezem jó volt kéztámasznak is egyben), ezért nem okozott gondot.
    Érdemes szétszedni, hátha javítható. Pl. a korai példányok még nem mikrokapcsolósak voltak: egy rugalmas, kereszt alakú, rézszínű fémlap volt bennük, ami ha megdöntötted egyik irányban, zárt egy áramkört. A fémkereszt szárai letörhettek egy idő után, így adott irányban nem működött a joy. Ezt egyszerű celluxos ragasztással is helyre lehetett hozni ideig-óráig (persze kifinomultabb megoldással hosszabb távra is).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák