Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz Parci #5 üzenetére

    Egyrészt szó nélkül fizetnék a ph! lapcsaládnak, másrészt viszont úgyérzem, hogy nektek nem kell a pénzem. :( Mikor lesz végre fizetős az apró? Várom az új hardveraprót, mint a Messiást.

    Tényleg elgondolkodhatnátok pl. egy olyan előfizuban, ahol pl. reklámmentességet kap az előfizető. Én fizetnék, pedig nem zavarnak a reklámok, de legalább tudom, hogy olyat támogatok vele, akiket szeretek.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Depression

    veterán

    válasz reandre #98 üzenetére

    Na ja, a Tv ugyan nem érdekel, de ha én egész nap a ph!-t bújom, akkor a pénzemmel őket akarom támogatni, és nem az indexet. Remélem, hogy a prémium tagság nem fog elszállni az árakkal, és akkor garantáltan ott fog figyelni az adatlapomon.
    Nem kérek én sem plusz jogosúltságokat, sem előnyöket, viszont ha azzal a kis pénzemen hébe-hóba megsütnek egy videókártyát, vagy szimplán letudnák cserélni a szervereket 3 évente, de leginkább az, hogy szponzor keresése helyett írnak még egy cikket, akkor nekem ott a helyem a fizetők között.

    És szerintem itt egy nagyon komoly keménymag van, ezt a lapcsaládot nem csak a hírírók szerkesztik, több százan (ezren) vagyunk, akik szívünkön viseljük a sorsát, és mi is alakítjuk azt.

    Tehát a ph! lapcsalád igenis a miénk is, a magunkéinak tekintjük, és szeretnénk is támogatni valamilyen formában, hogy a nagy kedvencünk még jobb lehessen.

    erre jöhetne pár +1 :)

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák