Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    Szvsz, én ebben nem látok nagy problémát... Kicsit becsapja a Samu a vásárlókat, de ha megnézed, "hamisított" eredmények nélkül sincs köztük sok különbség, akinek kicsi esze van az nem ezek alapján dönt.

    Másrészt, ha ez ilyen jól bele van írva a szoftverbe, akkor a benchmark programokat akár ki is lehetne egészíteni jó kis játékokkal, plusz akármivel egy jó kis custom romban, és akkor mindenhol hozná a teljesítményt ;]

    (#29) kymco Aki erre az érzésre hajt, azt el kell szomorítsam, ma már nincs ilyen. Amikor megvettem a GS1-et akkor még talán azt tudtam mondani, igen ez a legjobb, de az sem tartott sokáig, ma meg napról napra jobb telefonok jönnek ki, legjobb esetben is pár hétig lehet az enyém a "legtutibb" telefon.

    Sokkal reálisabb szerintem, ha összeszedjük, hogy mit is várunk egy telefontól, üzemidő, teljesítmény, méret, stb terén, mennyit szánunk rá, és az alapján választunk. Ezért vettem S4 minit. És elégedett vagyok vele, és úgy érzem, hogy jól jártam. Nem az enyém a legtutibb telefon, de nekem a jelenlegi kínálatból tökéletesen megfelel.

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák