Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz t72killer #77 üzenetére

    Te egyáltalán nem érted amiről eddig írtam. Én nem rettegek semmitől mert nincs miért. Eleve 90% - ban nyugatra termelünk, a munkások, szakemberek bérezése sem az itthoni átlagbér hanem jóval magasabb, olyan szintű hogy nem éri meg kimenni. Ezt meg kellett teremteni, engem nem beleültettek a bársonyszékbe. Az meg hogy kicsit belemélyedtem nem véletlen, a család a hétvégén nincs itthon most, így van időm ezzel is foglalkozni többet. Nagyon messze jársz a valóságtól, csak nem tudod. 600 eurot a takarítónő kap, egy szerszámkészítő pl. ennek akár a három-négyszeresét is. Ha képes vagy arra hogy komoly bevételt produkálj a munkásokat is meg tudod fizetni, és onnantól egy sem akar kimenni, de ha mégis történne valami könnyedén kihelyezhető maga a cég külföldre és minden mehet tovább, ill. a tulajdoni rész, szabadalom eleve hoz annyit hogy akár abba is hagyhatnám, de mivel felelősséggel tartozom ezen emberek felé és szeretem is a kihívásokat amíg bírom nem állok le. Szóval ez a "fajtádnak" megszólítás eléggé sértő volt. Ha sok vezető lenne az én "fajtámból" munkahelyek is lennének meg normális fizetések. Erről ennyit. Egyébként meg hétfőtől max. felnézni lesz időm napközben ha ez megnyugtat. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák