Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • komi77

    senior tag

    válasz Shyciii #28 üzenetére

    Sajnálom de valahol félrecsúszott a véleményem és a kommunikációnk is. Nem tudom pontosan meg mondani, hogy Musk egyénisége lehetett-e annyira tutti, hogy így alakuljon. Pusztán az a lehetőség van előttem, hogy - függetlenűl a szakértők véleményétől - nem állt szándékában további energiákat beletenni az ügybe. Feltételezhetően elérte vagy túl is szárnyalta a várakozásait. Így már nem állt érdekében a valószínűsíthető további emelkedésre várni a bizonyossal szemben. Ez a magán véleményem amibe bele férhet tévedés és sok más is. Ezt szerettem volna megosztani, semmi többet ne gondolj bele. Abban egyet értek Veled, hogy ez is csak egy ötlet a sok közül. Nem dobálózás, csak a saját ötletem amivel akár színesebbé is válhatnak a hsz-ek, vagy nem. :)

    Szegény ember kézzel nőz.

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Shyciii #28 üzenetére

    Hirtelen az jutott az eszembe, hogy akár mondhatjuk azt is, hogy az a gond, hogy Musk most nem csinálja azt amit eddig.
    Láttad a Dollárpapát? Ha nem, ajánlom régi magyar film Darvas Ivánnal, de a mai napig aktuális:
    Abban volt az alábbi párbeszéd miután lebuktak, hogy nincs pénz, nem lesz nagy örökség, amire a város annyi kölcsönt vett fel, és sokan így a főispán is bukhat, ő és Darvas Iván közt van az alábbi párbeszéd:
    - A pénz úgy is mindig oda megy, ahol már van, csak furulyázni kell. Hát én furulyáztam, és megszereztem a városnak. Eddig hiányzott valahonnan ez a pénz?
    - Nem.
    - Most miért hiányzik?
    - Mert kiderült, hogy nincs.
    - Na látod, hogyha nem derült volna ki, hogy nincs, akkor most nem lenne semmi baj!
    - Zseniális! Akkor úgy kell tennünk, mintha nem derült volna ki! Meg tudsz nekem bocsátani édes Öcsém?
    - Mi lesz azokkal, akik majd szóvá teszik?
    Tisztviselő: Majd intézkedem és a csendőrség elhallgatja a pletykálkodókat....
    Főispán: Te, mikor majdnem lecsukattad ezt az ártatlan embert?

Új hozzászólás Aktív témák