Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabaly

    tag

    válasz Vitus #8 üzenetére

    Te gy borzasztóan kis butuska vagy és annál is borzasztóbban rosszindulatú. Nem tudod, mit beszélsz.

  • gabaly

    tag

    válasz Vitus #16 üzenetére

    Szia.

    Novembertől használok Ubuntu 8.10-et. Egy barátom asztali PC-n és Laptopon is áttért erre "hatásomra". Majd következett még 2 ismerős. Nost, mindannyian gond nélkül meg vagyunk az Ubuntuval. Van köztünk idős (én) és egyetemista, stb. Van ATI-s és Nvidiás gép is. Van aki kevés dolgot csinál, van aki állandóan és sokrétűen nyúzza és nincs gondja.

    Te olvasod a fórumokon, hogy mennyi probléma van. Én is olvasom az Ubuntu.hu-t, elejétől fogva mert onnan tudok amit tudok, kérdezés nélkül. És látom amit te, de! Szerinted kik írjanak a fórumokba, azok az ezrek tízezrek akiknek gond nélkül megy a rendszerük, vagy az a kb (Ubuntuhu) 50 felhasználó akiknek gondjuk akadt? Ennyire általánosítani, hogy mindenkinek problémája van a Linuxszal nem lehet és a vizes lepedőt ráhúzni sem.

    Mégegyet. Keresztes lovag nem vagyok, nekem egyetlen Linuxszos support tagja nem rokonom, engem senki nem térített át, magamtól váltottam. Nekem sem volt semmi gondom a Windowssal, sok éven át. Jogtiszta XP-m volt. A vírusirtást te kizárod, hogy ne, hogy már azzal jöjjön a Linuxszos? Hát ezt nem jól teszed, mert a Windowson hadd ne soroljam már fel, mennyit kellett nyűglődni a vírusok ellen?! Látod ebben a fórumban is, hogy a "milyen tűzfalat" és "melyik a legjobb vírusirtó" topikokban milyen forgalom van? Mindíg elöl vannak! Nos, nekem novembertől nem kell oda járni és ez akárhogyan is magyarázzuk, nagy nagy előny! Van egy tűzfalam észre sem veszem, teszi a dolgát, de nem kell kb 4-6 fajta védekerő progi. Ja és töredezettmentesítést se kell csinálni, november 17-én az Ubuntu 1.15 perc alatt bootolt és akárhogy nézem, most ugyan ennyi perc alatt.

    Ahol olvasod, mennyi a probléma és mennyire fagy stb: nekem soha nem fagy a rendszerem, nem kell állandóan újraindítgatni, nincs kékhalál, nem indul újra magától a gépem mert a Windowsnak olyan kedve is támadt, stb, atb, stb. Használom amire nekem kell és észre sem veszem már, milyen rendszerem van? :-) Csa kilyen topik nincs, ahol ömlengeni kellene. Nem is kell. Mindenki azt használ amit akar, nagyon jó dolog, hogy lehet választani. Nem kéne egymást ledorongolni, mert a másik másként lát dolgokat.

    Ui: Az Ubuntu fórumon beírta valaki a forgató könyvet, már ami a legújabb 9.04-re való átállással zajlani fog, a végleges kiadása előtt néhány nappal. Arról írt, hogy nem kéne neki ugrani néhány újdonság miatt és, hogy igenis neki fognak rengetegen ugrani és lesz megint köpködés mint az előző Disztrókra váltáskor. Teljes mértékben igaza lett. Olyanok is frissítettek, akiknek teljesen stabil rendszerük volt. Nem bírtak ki néhány hetet amíg beáll az új, első éjszaka kellett nekik. Nos, ezektől olvashatsz most zömében problémákat. De ha így tettek nyilván vállalják, de nem kell általánosítani, hogy szar az egész Linux. :)

    Üdv Imre.

Új hozzászólás Aktív témák