Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    i5-öst kéremszépen occóért :)) Kíváncsi vagyok, hamarosan már megérkeznek :DD
    Azért a több tucat jelző kissé ütött, de azért annyi még sincsen :D
    Árakat tud valaki tippelni? Jó lenne, ha nem szállnának úgy el, mint most a 2500k az árfolyammal együtt 60 ezer. Jó, ment lejjebb, 58, most már 56-ért talán kapni valahol :O

    szerk.: azért lesz itt móka a trinity mellett :D

    [ Szerkesztve ]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

  • TGWH

    őstag

    válasz atok666 #6 üzenetére

    Na igen, kérdés ide mennyi érkezik :D
    Az első bekezdésben a linkek nem jók.
    Viszont az a négy fajta igp egész jónak tűnik. Igazából örülnöm kéne hogy ilyen sok van, kérdés melyik típus a selejt ezek közül :DDD mert ugye az energiatakarékos még lehet selejt... előfordulhat, hogy jóval kevesebb típus érkezik, csak sok a selejt úgymond?
    Ahogy nézegetem, van minden mint a búcsúban. De azt nem értem, hogy ha már szorzótár mentes, akkor miért hagyták ki belőle a többi technológiát, ami már gyengébbe is került, volt?

    Majd nézünk róla teszteket, egyelőre örülök annak, hogy a Trinity-k mellett lesz jópár intel, így talán tudok majd választani, egy olcsóbb darabot, ami azért tud is valamit. Az igp-kre leszek igazán kíváncsi.

    szerl.: mikor is jelennek meg?

    [ Szerkesztve ]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

  • TGWH

    őstag

    válasz stratova #12 üzenetére

    Ez kissé fura... vagy erős, vagy gyenge... most ilyen, hogy jó is, meg keveset is fogyaszt, ez kissé homályos... Ha htpc kell, akkor nem érdekel az igp meg a procierő. Ha meg játszani is szeretnél, nem érdekel a fogyasztás...

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

  • TGWH

    őstag

    válasz stratova #15 üzenetére

    Kérdés mit tud majd a hd2500, 3000 és 4000-res igp, meg a negyedik, nem tudom mi a száma.
    Htpc-n én filmet néznék. 60ért már összeraknék egy olyant, ami jobb, mint az azonos árban lévő médialejátszók. Csak sajnos még a 60 is sok...
    Mit tudnak ezek az igp-k? Az ivy-ben fejlesztik őket, vagy ugyan az a számozás ugyan azt tudja majd?

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák