Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Fitzgerald #12 üzenetére

    Köszi szépen a hosszan R-es tippet!

    Valóban, így már elrakja a karakter a fegyverét... ezt írja amúgy a játék valahol és valamikor? Vagy én hagytam figyelmen kívül?

    (#20) Plazmacucci :

    És én hogy mit szólok?!

    Azt hogy szégyelld magad mint fehér heteró férfi hogy létezel és levegőt veszel!!!

    És gyorsan fogadd el az élettel amúgy összeegyeztetetlen gondolkodásmódot és a mentális problémákkal küzdőket is!

    Ha nem teszel így, akkor megbélyegezlek, lenézlek mert maradi vagy, túl kiabállak és én nyomlak el téged mert mi vagyunk a hangosabb kisebbség és a halk többség meg csak bólogasson!

    Azt én is észrevettem, hogy gyakorlatilag csak nő van a játékban csak nők adnak küldetést és alig-alig férfi. Félre értés ne essen, mert a nőket amelyik úgy viselkedik és áll hozzám azt szeretem tetőtől talpig és nem csak a testiség vonalán. A férfi másik párja a nő és a nő másik párja a férfi. Kiegészítik egymást és így alkotnak egyet... és így tudnak létrehozni családot... közösséget amely életképes...

    Nem tudom... x évvel ezelőttig senkit nem érdekelt, hogy ki kivel fekszik össze, most meg mindenkinek _is_ tudna kell a másikról és álláspontot foglalni... ami ha nem egyezik meg ismételten a hangosabb kisebbséggel, akkor utolsó 'minden' vagy.

    Szép új elfogadóan megbélyegző korcs világ lesz ez... ha már adott mértékben már most nem az.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák