Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zenty

    őstag

    válasz AxBattler #29 üzenetére

    Mielőtt írsz próbálj gondolkodni mégha nehéz neked is iq harcos....

    Az ő acer példájára mondtam a viewsonic-ot

    Guild Wars - Zenty a survivor

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz AxBattler #29 üzenetére

    Akkor kicsit átveszem a, te stílusod:

    "Reális az ára, az első 27" + WQHD + 144Hz IPS modell 130k HUF-tól érhető el."
    He? Ez nem ellentmondás egy picit? Reális az ára, mert 10k-val többért már kapni WQHD-t és még kicsit nagyobb képátlót? Csak azért kérdezem, mert viccnek durva lenne... :U

    Az összehasonlításban írtam, hogy ennek IPS panelje van, ezzel tud többet, nem hiszem el, hogy nem láttad... Könyvet is úgy olvasol, hogy csak a képeket nézed meg? De linkeltem egy IPS monitort is, az elkerülte a szemed világát?
    Hasonlítok én neked máshoz is mert nem tudom melyik kő alatt laktál eddig de én 6 éve vettem Dell U2414H-t aminek gyönyörű a képe és ehhez képest "csak" annyival tud kevesebbet, hogy lassú a panel. 6 év alatt eljutottunk odáig, hogy már van IPS 144Hz-el FHD-ben csak épp árban is majdnem kétszer ennyit kell adni érte. Ez igen, zúgjon a taps! :C
    "És hozzáteszitek, hogy "mitű'jobb"?" Nem. Azt tesszük hozzá, hogy ezekhez a speckókhoz hogy tartozhat 2020-ban egy 120-as árcímke. Jó lenne ez a monitor. Csak mondjuk 80-90 ezer környékén.

    Remélem sikerült kielégítenem minden vágyad és kellően érzékeltettem, hogy lehetne kulturáltabban is megszólítani a másikat, mondjuk ehhez alap feltétel lenne az értő olvasás de ennek te teljes hiányában vagy ezért nem haragszom rád. :R

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák