Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz moonman #87 üzenetére

    hülyeséget írni nincs értelme. úgy értem, még akkor sem lenne, ha mindenekfelett szenzációhajhászok lennénk (nem vagyunk). ha írtál a szerzőnek, aki ezt válaszolta, ne hagyd annyiban a dolgot (nyilván te sem vagy a máltai szeretetszolgálat, nem kötelességed a szerző helyett gondolkodni és csomó időt feccölni abba, h vegye észre magát, vagy vegye észre őt a főszerkesztő). írj te magad a főszerkesztőnek, h már írtál a szerzőnek, lepattintott, így most jobb híján neki írsz.

    nem droid senki sem, nem célja senkinek sem, h szar anyagok legyenek (vagy ha igen, úgy sem maradhatna itt sokáig). sőt, nekem határozott célom, h az oldal szakmaiságát megtartva meghatározóan erős legyen.

    azt viszont nem árt tudni, hogy nem +100 olvasóról van szó, amikor az átalakításról beszélünk, hanem több ezerről, konkrétan inkább tízezerről. de, mint írtam, azon kívül, hogy igyekszünk felkelteni a nép figyelmét, hülyeséget írnunk tilos. az bűn. jóval nagyobb bűn, mint ha egy olyan hírt lát valaki, amiről azt gondolja, hogy igazából nem feltétlen kellett volna megjelennie itt.

    az index/origo tech színvonalát szeretnénk nem elérni (leérni). egyébként nem tudom, h feltűnt-e nektek, de rettenetesen sok anyagot vesznek át tőlünk újabban... (felemás, h örülünk-e neki) lehet, h ők is érzik, hogy azért itt még jobb dolgok vannak, mint náluk amúgy... ;]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák