Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz moonman #11 üzenetére

    qrva fárasztó ez a kör minden egyes anyagnál... :F

    adott mondjuk egy sanoma. csinál mondjuk egy technetet. ad mondjuk olyan címeket, h "elveszett a mobil dundikában", meg "csődbement a google", meg "világuralomra tör a microsoft".

    és adott vagy te, a hős it.news -os, aki csak fossa a szakmai anyagokat rendületlenül. értékel is téged az a pár száz, ezer user, de más nem. sanoma barátunk közben hízik, mint 10 kismalac.

    te meg maradj életben, noha 10x annyi értékesítője van, 10x annyi olvasója, és 100x akkora piaci ereje.

    akinek olyan hihetetlenül fáj, h igyekszünk figyelemfelkeltő címeket adni, és olykor esetleg túlmegyünk egy olyan határon, amit ő ésszerűnek tart, az ne klikkoljon, mi csődbemegyünk, marad a technet, és akkor pár év múlva vissza lehet sírni ezt a vacak cafét, mondván, h ennél még az is jobb volt.

    tényleg nem tudom, h mit vártok tőlünk. illetve de, tudom, de máltai szeretetszolgálat üzemmód sajnos nincs a cégben, ennünk is kell valamit. ezért cserébe van sok idegesítő bánnör, meg most egy túlzó, olvasókat beszenzációhajhászkodó cím. értem én, h csessze meg a média úgy globálisan, h ebbe az irányba megy, de vegyétek már észre, h kvázi az egyetlen olyan IT kiadó vagyunk, akik nem valami böszme multi hazai kiskirályai, hanem valamikor régen önjelölt suhancokból kinőtt, tőke nélküli magánkezdeményezés.

    szori, ha ez az "őstársaságnak vérciki". mi azért próbálunk életben maradni, ha nem bánjátok. ha nem sikerül, még mindig megmarad a esgé, meg teknet, meg a sok-sok klassz, objektív, hozzáértő, szakmai tartalom.

    (personal note: lennétek inkább egy kicsit pozitív hozzáállásúak, csessze meg...)

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák