Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz ionp #167 üzenetére

    Szia, sorban..

    - Gyárilag van rajta számológép és hangos szótár, mert ezeket nem lelem?!
    Gyárilag nincs, és csak a Koreai (3.xx) firmware-rel megy fel rá, ha jól emlékszem.. Az iAudiophile (angol nyelvű) fórum-oldalon nézz körül, Dictionary témakörben.

    - U3 töltőjét használhatom a D2-höz? (a vastagabb USB helyre belemegy a D2-n), ha nem akkor eladó
    - NIKON S200-as töltője pont miniUSB (megegyeznek D2-vel), elvileg ezzel is tölthető?

    Szerintem tölteni fogja arról (azokról) is, de nem a gyári áramerősséggel. Működik, de én nem ajánlom, biztosabb ha csak a gyári töltővel, vagy PC-ről töltöd, ahogy a spec-ben megadták..
    - Hogy tudom elérni leggyorsabban a mappa struktúrát? Vki említette régebben, h a M-vel hosszan, de az nem müxik...
    Szerintem csak menüből (Browser --> Music List..)

    - Fóliát érdemes venni hozzá v normál használat mellett nem lesz karcos a display egy idő után? Ha igen, melyik tuti vétel?
    Én nem használok, de szvsz érdemes, mert elég kényes a kijelzője, akár jó minőségű (pl. Brando) fóliát is megéri beszerezni hozzá (ha már amúgy is sokat költöttél, vigyáz rá.. :) )
    Írószerben, vagy Digit-gépes üzletekben (pl. eDigital) biztosan van, méretre vágható vagy fix méretű..

  • ponti_ak

    addikt

    válasz ionp #175 üzenetére

    - A 2.50-es (hun) FW kezeli a 8 Gb-os SD-t?
    Ööö..nemtom, a Cowonglobal mit ír? Nem emlékszem pontosan, de szerintem igen. Ha van 8gigás kártyád, szvsz nyugodtad próbáld ki a 2.50-es fw-rel, nem rontja el, maximum nem ismeri fel...

    - PodcastReady myPodder mappa nyugodt szívvel törölhető a D2 flash-ről vagy van vmi hasznos funkciója is, igazából nem is tudom mire használható...
    A folder-nek nincs funkciója, csak ha podcast-ot fogsz hallgatni.
    Podcast = az iPod-ok részére kifejlesztett "rádió", ami annyit jelent, hogy a rádióból "felvett" mp3-makat (podcast-okat) le tudja játszani az iPod (az fm rádió helyett), miután letöltötted a net-ről..

    TiPP:
    Az ember egy lépcsőfokot sprórolhat a navigációban, ha nem kell mindig külön bemenni a "Music" könyvtárba.. de hogyan?
    A zenéket (tartalmazó folder-eket) a gyökérbe kell tenni (ha már bent van, kimozgatni a Music könyvtárból), mert a Music könyvtár nem kötelező. Sőt! A "System"-en kívül egyik sem..! :)
    Viszont: törölni nem érdemes ezeket a könyvtárakat (főleg nem a "System"-et) mert a következő indulásnál a D2 újra létrehozza azt, amelyiket nem találja. Ezért egyszerűen a Music foldert (illetve bármelyik másikat is, amelyiket nem akarjuk használni/látni) állítsuk "rejtett/hidden"-re Total Commander-ben, vagy a Windows intézőben (file/könyvtár Tulajdonságok/Attribútumok menü), így a D2 nem látja, és nincs útban a folder-navigációnál.. Note: a "Picture"-ben az addigi rajzocskák vannak, ha 2.51-est használunk, de ha ezt elrejtjük, akkor a lejátszó már automatikusan a gyökérbe fogja elmenteni a következő "Paint-es" mesterművet..

    - Now COWON D2 supports Audible.com's Audiobooks: ezt érdemes letölteni?
    Ez annyit jelent, hogy 2.50-től, és afelett Audible formátumot is támogat. Ha Audible hangoskönyv anyagot fogsz venni/letölteni a neten, és használod, akkor ebben a folderben fogja először keresni a lejátszó. Ha nem, akkor ez a könyvtár szintén hide-olható.. :)

    üdv.

  • barandimate

    csendes tag

    válasz ionp #175 üzenetére

    Hali, én is tervezem egy ilyen "készülék" :D beszerzését, ezt az xp-s témát holtalálom meg?

    Senki sem tökéletes, belőlem is hiányoznak a hibák...

Új hozzászólás Aktív témák