Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LurkerSheik

    senior tag

    Helyes!
    Tavaly leejtettem az i7-em. Hétvégén újpesten valami ájfondokit találtam aki eredeti kijelzőként hirdette a cserét az oldalon.
    Már csere után okádék fakó volt a kép, mondtam is a srácnak, de biztosított ez eredeti, mondom biztos én emlékszek rosszul... elindultam és a sarokig nézegettem majd a kocsiból visszamenve csajom iphonejával mutattam, hogy ez egy okádék fakó kijelző.
    A szervizes kis hümmögés után vissza csinálta az egészet én pedig mentem másnap pontosan a bevált (iphoneszervizbudához) cikkben levő SC-hez.

    Egy szervizes ne hümmögjön, hogy ő nem érti, mikor pontosan tudja, hogy egy ócska szarra cseréli, amin a legnagyobb a profit, csak sokan nem mennek vissza asztalt borogatni vagy fel se tűnik (vak).
    Rövid távon átlehet b@szni ilyenekkel pár vevőt a sarki szervízben, meg otthon kendácsolva,
    hosszú távon viszont egy korrekt szervizt meghálál a közösség.
    Van még MO-n pár korrekt alma szerviz, annyira nem vagyok otthon benne, a többitől meg jobb ha megvédik a full laikus usert.

    hcl #15
    Bele lehet :U
    Amíg a barkáccsal megvan a lehetőség alávágni árban az elvárhatónak és mindez a szervízelési minőségben, és alkatrész minőségben mutatkozik egyértelműen, addig ez egy szükséges rossz lépés.
    Te esküszöl rá, hogy a tied eredeti amit cserélsz, a gyanútlan felhasználó viszont nem fog ennek utánajárni, és tudjuk rengeteg ilyen csodaszervizes van a piacon.
    a felhasználók hány százaléka szerzi be maga és szervizeli a telefont vajon, akit ez rosszul érint.

    [ Szerkesztve ]

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz Noukoum #17 üzenetére

    Ha kihullanak a férgek a piacról nem kell biztosra menni, mert mindenképp megfelelő szolgáltatást kap.

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz Samott #16 üzenetére

    Ezt is másképp látom, nem kötekedés.
    Kicsit szélesebb perspektívából nézve mi a további következménye?!
    Touch ID óta is egyre kevésbé éri meg iphonet lopni mert sok komponens egymáshoz van rendelve.
    Ha minden modul össze lenne párosítva egyszer, szegény tolvajok nézhetnének rendes munka után.
    Habil nem veszi át a józsin alkatrésznek, legfeljebb a házat.

    Ez azthiszem kritikusabb probléma, minthogy 80 vagy 100 ezret kell zug vagy certifikàlt szervizben hagyni egy modernebb iphone alk cserére.

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • LurkerSheik

    senior tag

    Utópisztikus, ahogy autóiparban is lehetne ilyen.
    Ne lenne ennyi férc megoldás.
    Ha a szervizeknek ugyanazt az a minőséget kellene nyújtani az szervizárral tudnának versenyezni.
    Ha már az alkatrész ár adott, egy szinttel feljebb az autógyártó versenyzik a másikkal kié szervizelhető és milyen alkatrész áron.

    Tika: meglesem

    [ Szerkesztve ]

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz Fall-N #35 üzenetére

    Hivatalos?
    Most nézem az egyik APR-nél egy iX-11Pro kijelző csere 131k.
    A cikk témájába vágó certifikált SC-nél 70.
    Rákerestem egy random zug Gsm-re 44k-t találtam. Hogy ez egyenrangú-e minőségben mint az APR, de legalább a certifikált szervizes 70k-s, afelett nem tudok ítélet mondani bizonyosan. De a sejtésem, hogy olcsó ebayes kijelző.
    Ha egy random certif cégnél 131-re drágul emiatt akkor lehet ujjal mutagotni, iszamu stb is gondolom megkapja majd.

    Te is lehetsz károsított személy más területen.
    Egy laikus telefonhasználótól nem várható el, hogy különbséget tegyen a sok 'iPhone szerviz' nevű cég között.
    Ugyanez Samsung Klinika vagy Samsung Doki szerviz lenne XY helyen és gyengébb minőségben szervizelnék a készüléket, érezhetnéd becsapva magad vagy a gyártóra haragudva és a márkát megutálva.
    Durvábban, sok a buta és hülye, akkor védjük meg őket maguktól és attól, hogy beleszaladjanak a pofonba.

    [ Szerkesztve ]

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz Noukoum #49 üzenetére

    Objektíven írom.
    Samsungnál ott a Knox, ott is neccesebb a lopás értelme emiatt. Tovább léphetnek ebbe a irányba ők is, de bármelyik gyártó is, minden előnyével és hátrányával.
    Engem ez érdekel.
    Kifogja tudni cseréltetni, a gyárinak megfelelő minőségűre továbbra is.
    Rosszabbra viszont szerencsére véletlenül sem.

    A xy nyitható bootladeres, szétfőzhető, legózható csodákhoz meg nyilván úgyis ott veszi a kijelzőt a tulaj, ahonnan beszerezte. Okosban. Ugyanígy random is lehet a minőség amit nyújt.
    Ez a véleményem, ha tetszik neked, ha nem. ;)

    #43hcl Egy új mobil esetében talán megéri Az Apple supportot átverni vagy alaplapi chipeket hegeszteni az Icloud zár átverésre, 1-2 évesnél viszont rohamosan csökken ennek az értelme, illetve a kiskapuk is egyre inkább bezáródnak.

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz JoeDeMiro85 #201 üzenetére

    Szintén iphone 7 tavaly októberben és augusztusig amíg ki nem nyírtam a balcsiban 98% volt az akku, SC-ben cserèlték 10k volt (kijelzőcsere mellé :DDD ), de most is 14 ahogy nézem. Hogy volt neked 18?
    Fél év gari van ha jól emlékszem, 2 hónap után már mehetsz is az új akkuért.
    Gyári szar mindenhol akad, csak nem mindegy h mennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Új hozzászólás Aktív témák